Przechwycone 1500 porcji handlowych narkotyków, zatrzymane 4 osoby

Większe ilości narkotyków przechwycili w ostatnich dniach wałbrzyscy policjanci. Zatrzymano 4 osoby.  

 

W mieszkaniu przy ul. Ogińskiego w Wałbrzychu funkcjonariusze znaleźli marihuanę - można było uzyskać z niej 1130 porcji handlowych narkotyku - informuje policja.  Mundurowi ujawnili także mniejsze ilości MDMA oraz amfetaminę. Zatrzymano 27-letniego wałbrzyszanina, któremu mundurowi postawili zarzut posiadania znaczniej ilości narkotyków, za co mężczyzna może trafić do więzienia na 10 lat. Mężczyzna ma zakaz opuszczanie kraju, dozór policyjny, musiał też zapłacić 10 tys. zł. (poręczenie majątkowe). 


 
 
W mieszkaniu przy ul. Dubois na Białym Kamieniu w ręce mundurowych wpadł 37-latek. Tutaj policjanci znaleźli amfetaminę. Zatrzymany mężczyzna odpowie też za wielokrotne kradzieże, głównie alkoholu. W jednym ze sklepów w Szczawnie Zdroju w ciagu krótkiego czasu ukradł alkohol na kwotę około 700 złotych. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Na ul. Skłodowskiej-Curie policjanci zatrzymali 25-latka, który posiadał przy sobie amfetaminę. Jak informuje policja, można było z niej wykonać blisko 50 porcji handlowych. Podejrzany może trafić za kraty więzienia na 3 lata.

Zatrzymano też 27-latka, który odpowie za posiadanie znacznej ilości substancji zabronionych prawem  (grozi mu do 10 lat więzienia). Policjanci znaleźli przy mężczyźnie 220 porcji handlowych amfetaminy.
 


adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno