Menu

Słodkości na Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet panowie z Rady Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień-Konradów obdarowali panie słodkimi upominkami. Przypominamy, że w naszym mieście trwają obchody Roku Kobiet.

Słodkości na Dzień Kobiet
Dawniej tradycją było wręczanie paniom goździków i rajstop. Mieszkanki Wałbrzycha, które miały szczęście być przed południem w centrum Białego Kamienia, otrzymały czekolady.
 
- Składamy najmilsze życzenia dla pań bo są dla nas podporą. Sprawiają, że każdy dzień jest słoneczny. Dziś z mężczyznami z naszej rady wręczamy paniom na Białym Kamieniu czekolady i mamy nadzieję, że to jakaś namiastka tego, co będzie na nie czekało w domu. Każdy mężczyzna powinien dziś coś dla swojej kobiety przygotować - mówi Ryszard Nowak, przewodniczący RWS Biały Kamień-Konradów.
 
 
W czasie Międzynarodowego Dnia Kobiet nie powinniśmy zapominać, że w naszym mieście trwa właśnie Rok Kobiet. Czego życzą sobie panie w trakcie tych obchodów?
 
- Żeby było lepiej, przyszło ciepło w końcu i zdrowie dopisywało.
 
 
- Dla mnie każdy dzień powinien być Dniem Kobiet, ale tak samo jak Dzień Mężczyzn. Tak byłoby najlepiej.
 
- Zdrowia, tylko i wyłącznie, bo jak będzie zdrowie to będzie też wszystko inne.
 
 
Napiszcie w komentarzach, jakie macie pomysły na celebrowanie Roku Kobiet w Wałbrzychu, bo tylko w naszym mieście przed nami jeszcze prawie 10 miesięcy świętowania.
 
plr
foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5
Zdjęcie 6
Zdjęcie 7
Zdjęcie 8
Zdjęcie 9
Zdjęcie 10
Zdjęcie 11
Zdjęcie 12
Zdjęcie 13
Zdjęcie 14
Zdjęcie 15
Zdjęcie 16

Komentarze

Agnieszka (10 marca 2021 14:08)
Wielki pokłon dla naszego Bialo-kamienskiego Radnego. Bardzo mily gest, z pewnością na twarzy wielu kobiet pojawił się usmiech. Na Pana Ryszarda zawsze można liczyć, niesie pomoc nawet w tych najcięższych sytuacjach.
Ewelina (9 marca 2021 15:45)
Bardzo miły gest Panie Radny i to się chwali! Coraz mniej już takich osób, niektórych to nawet nie stać na to by życzenia złożyć... A i taki gest spotyka się z krytyką! Brak słów! Ludzie więcej serdeczności i uśmiechu na codzień!!! a nie wiecznie krytyka, złośliwość cokolwiek by się nie zrobiło
Malwa (9 marca 2021 12:02)
Bardzo piękny gest z rąk Radnego pana Nowaka oby było takich wielu panów którzy wyszli by na ulicę choćby z małym upominkiem brawo.
Eart (9 marca 2021 5:57)
Covida też przy okazji może rozdawać? Tak z ręki do ręki. No chyba że po każdym rozdaniu dezynfekuje
ewinia (8 marca 2021 23:03)
Ten pan radny daje przykład jak ma pracować Radny z powołania dbający o swoich wyborców radni uczcie się bravo
Do idiotek z ulicy (8 marca 2021 22:36)
Cytuję użytkownika: Mądry krytykuje swoją matkę
Cytuję użytkownika: Do idiotek z ulicy
Pamiętaj pan,panie Nowak, zeby niczego nie wręczać wścieklym macicom.
Nie oceniaj wszystkich kobiet, mając przed oczami własną matkę. Idiotka o swojej matce to tak brzydko.
Moja matka nie wychodzi na ulicę po to żeby: 1. dawać dupy za kasę, 2.wrzeszczeć "wypierdalać" i demolować miasto.Adresuję to do tych właśnie idiotek z ulicy.
Mieszkaniec (8 marca 2021 21:55)
Kur...ja ja niecierpie tego Nowaka. Pozorant pieprzony.bral kase z miasta na pomoc trudnej młodzieży a wóde chlał z chlopakami na bialym za to...
Gość (8 marca 2021 21:38)
Do wiadomości komentującym bez sensu. Szkoda, że was nie stać na taki gest żeby złożyć chociażby życzenia życzenia przypadkowym kobietom. Jeśli traktujecie swoje matki tak jak opisujecie w komentarzach to bardzo im współczuję,że wychowując was wyrośliście na takie barachło.
Wyborca (8 marca 2021 19:03)
Szkoda tylko że nie za swoje pieniądze wręczają upominki.
Wyborca (8 marca 2021 19:03)
Szkoda tylko że nie za swoje pieniądze wręczają upominki.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Biały Kamień  |   Dzień Kobiet  |   RWS  |   czekolada  |  

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij