Słodkości na Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet panowie z Rady Wspólnoty Samorządowej Biały Kamień-Konradów obdarowali panie słodkimi upominkami. Przypominamy, że w naszym mieście trwają obchody Roku Kobiet.

Wyświetl galerię 1/16
Dawniej tradycją było wręczanie paniom goździków i rajstop. Mieszkanki Wałbrzycha, które miały szczęście być przed południem w centrum Białego Kamienia, otrzymały czekolady.
 
- Składamy najmilsze życzenia dla pań bo są dla nas podporą. Sprawiają, że każdy dzień jest słoneczny. Dziś z mężczyznami z naszej rady wręczamy paniom na Białym Kamieniu czekolady i mamy nadzieję, że to jakaś namiastka tego, co będzie na nie czekało w domu. Każdy mężczyzna powinien dziś coś dla swojej kobiety przygotować - mówi Ryszard Nowak, przewodniczący RWS Biały Kamień-Konradów.
 
 
W czasie Międzynarodowego Dnia Kobiet nie powinniśmy zapominać, że w naszym mieście trwa właśnie Rok Kobiet. Czego życzą sobie panie w trakcie tych obchodów?
 
- Żeby było lepiej, przyszło ciepło w końcu i zdrowie dopisywało.
 
- Dla mnie każdy dzień powinien być Dniem Kobiet, ale tak samo jak Dzień Mężczyzn. Tak byłoby najlepiej.
 
- Zdrowia, tylko i wyłącznie, bo jak będzie zdrowie to będzie też wszystko inne.
 
 
Napiszcie w komentarzach, jakie macie pomysły na celebrowanie Roku Kobiet w Wałbrzychu, bo tylko w naszym mieście przed nami jeszcze prawie 10 miesięcy świętowania.
 
plr
foto: TV Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno