Menu

Gość Dnia - Tomasz Krupa

- Udało się nam przywrócić demokrację w Szczawnie-Zdroju. Żniwo niekompetencji zbierze burmistrz Marek Fedoruk i jego radni - tak decyzję wojewody dolnośląskiego, który wstrzymał wykonanie uchwały o odwołaniu Michała Brody z funkcji przewodniczącego Rady Miejskiej Szczawna-Zdroju komentuje mecenas Tomasz Krupa, opozycyjny radny uzdrowiska.

Gość Dnia - Tomasz Krupa

Komentarze

Precz bakterie (9 marca 2021 11:54)
Podobno Gargas Jaworowicz i Drzyzga odmowily, ale po starej znajomosci zalatwil ze Fajbusiewicz w 997 sprawe naglosni
Władysław Bartoszewski, ocalały z holokału (9 marca 2021 9:54)
Jak zwykle dwa stronnictwa polsko-języcznych pasożytów się szarpią o dostęp do koryta.
Fair play nie dla wszystkich (9 marca 2021 9:40)
Wygral nie fair i najwiecej ma do powiedzenia chodzila zamiast ulotek radnego to swoje wizytowki rozdawal oferowal pomoc prawna za friko to kto mial z nim szanse chyba jakis oszukany lekarz co by chodzil i oferowal pomoc lekarska za darmo
cx cvbvgfh (8 marca 2021 21:42)
będzie demokracja hahahahahaha Nowak ,Pinior,skarbnikiem rostowski doradca hahahahah
sdvvv (8 marca 2021 21:39)
POzdrowienia od gazety wyborczej ,Michnik, Miler,Kwasiniewski, mazguła Pinior Nowak i reszta amatorów z PO
Jan (8 marca 2021 18:04)
No pewnie, demokracja jest wtedy, kiedy my rządzimy.O jakiej demokracji ty chłopie pleciesz, o jakim przywracaniu.Słuchać go nie można.
Pol (8 marca 2021 17:29)
Brawo burmistrz brawo radni.
Maja (8 marca 2021 17:27)
To, ze wojewoda wstrzymuje nie oznacza, ze uznał za nieważna.Może poczekajmy na rozstrzygnięcie nadzorcze.

Dodaj komentarz

''Obrotowe znaki'' - prokuratura wszczęsła śledztwo

''Obrotowe znaki'' w Szczawnie Zdroju w prokuraturze

Kłótnie na sesji rady Miasta Szczawna Zdroju

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij