Menu

Wyłudziła kredyt, a teraz grozi jej 8 lat więzienia

Policja postawiła zarzut oszustwa 25-letniej wałbrzyszance. Kobieta przekazała w jednym z elektro marketów  fałszywe zaświadczenie, dotyczące zatrudnienia i wysokości zarobków. 

Wyłudziła kredyt, a teraz grozi jej 8 lat więzienia
Kobieta wyłudziła kredyt gotówkowy w kwocie blisko 2300 złotych na zakup laptopa. 25-latka z góry zaplanowała, że nie zamierza go spłacać. 
 
Policjanci postawili już podejrzanej zarzuty. Kobieta odpowie przed sądem za wykorzystanie podrobionego dokumentu jako autentycznego oraz oszustwo. 25-latka może teraz spędzić za kratami więzienia 8 lat.
 
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Waranadze (10 marca 2021 9:22)
A Morawiecki i Szumowski na Bahamach świętują, głupi goje muszą kraść by przeżyć.

Dodaj komentarz

kredyt  |   wyludzenie  |   laptop  |   bank  |   market  |  

Plaga oszustw na Dolnym Śląsku. Prawie milion złotych strat

Wziął 7 kredytów na niepełnosprawnego brata

Wałbrzych: Brakuje bankomatów w starszych dzielnicach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij