Menu

Ruszyła rekrutacja do wałbrzyskich szkół podstawowych

Rozpoczęła się rekrutacja do wałbrzyskich szkół podstawowych. Rekrutacja odbywa się tylko przez internet.

Ruszyła rekrutacja do wałbrzyskich szkół podstawowych
Wniosek o przyjęcie dziecka należy składać tylko i wyłącznie w formie elektronicznej w terminie do 23 marca 2021 r. do godz. 23:59.
 
Pierwszeństwo w przyjęciu mają dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły. W przypadku gdy po przeprowadzeniu pierwszego etapu postępowania rekrutacyjnego szkoła będzie dysponowała wolnymi miejscami nabór będzie się odbywał zgodnie z ustalonymi kryteriami.
 
 
Po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego, gdy szkoła będzie nadal dysponowała wolnymi miejscami dyrektor placówki prowadzi postępowanie uzupełniające, które rozpocznie się 26.04 2021 r. o godz. 16:00 i trwać będzie do 05.05.2021 r. do godz. 10:00
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Pan (10 marca 2021 8:20)
Cytuję użytkownika: 11111
Chyba jaja sobie robicie. Co to jest szkoła ?
Dopadła cię amnezja?
Jancarz zawodowy (10 marca 2021 7:17)
Cytuję użytkownika: 11111
Chyba jaja sobie robicie. Co to jest szkoła ?
A wiesz? To jest taka instytucja, którą państwo polskie uznało za najlepsze miejsce, by uczyć młodego człowieka rzeczy, których nie zawsze może nauczyć się w domu rodzinnym: czytania, pisania, rachowania, wiedzy o zasadach działania otaczającego świata. Zarówno tego przyrodniczego, jak i społecznego. Gdzie człowiek może wrastać w społeczna tkankę ojczyzny, w której żyje i kultury, w której kręgu się urodził oraz przyszło mu żyć. Gdzie nabywa świadomość siebie i własnej godności. To tak pokrótce.
11111 (9 marca 2021 21:51)
Chyba jaja sobie robicie. Co to jest szkoła ?

Dodaj komentarz

szkoly  |   podstawowe  |   rekrutacja  |   rozpoczela  |  

Zostań Strażnikiem Granicznym - sporo zarobisz

Prezydent Wałbrzycha o remontach szkół

Prawie 400 miejsc za mało. Wyniki rekrutacji do szkół...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij