Menu

Kierowca autobusu palił papierosa i poniósł konsekwencje

Na dworze zimno, czasu mało, a palić się chce. Prawdopodobnie z takiego założenia wyszedł kierowca jednego z wałbrzyskich autobusów. Jak informuje Zarząd Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta - dostał karę pieniężną. 

Kierowca autobusu palił papierosa i poniósł konsekwencje
Kierowca podczas jazdy palił papierosa, a cały dym leciał do środka autobusu. Jeden z pasażerów nagrał zdarzenie. Kierowca został obciążony karą w wysokości kilkuset złotych. 
 

 
 
Jest to naganne i nie tolerujemy takich zachowań. - mówił zastępca Dyrektora Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta, Bogusław Rogiński. 
 
Karą został obciążony równiez przewoźnik, czyli Śląskie Konsorcjum Autobusowe.,
 
 
Widzieliście podobne incydenty? Próbowaliście zwrócić uwagę kierowcy?
 
red
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Telewidz (11 marca 2021 10:32)
Co prawda niepalący umierają zdrowsi ale Media informują że w Polsce na ziemiach odzyskanych tam gdzie rządzi miastami platforma masowo sprzedawane są miejskie ciepłownie niemcom. Zapytuję czy wałbrzyska ciepłownia też została sprzedana niemcom za czapkę śliwek tak jak w innych miastach pod dyktaturą platformy.
Władysław Gombka (10 marca 2021 15:09)
Palo amfe pijo wudke i jerzdrzo jak chcom i o wot komunikacja
Ćpun (10 marca 2021 13:43)
Cytuję użytkownika: Dwa oblicza
To że palił papierosa w autobusie podczas jazdy to mandat.Dobrze że nie palił AMFY jak w Warszawie u pseudo prezydenta Trzaskowskiego tego od CZAJKI .
Dziadek gdzie można się zaopatrzyć w paloną Amfę. Skoro czegoś nie rozumiesz to nie PiSz bo robisz z siebie głupka.
Kanar (10 marca 2021 13:41)
Jak ktoś pod Krakowem zadzwonił do sanepidu i poinformował, że ma mszy jest za dużo osób to Biskup stwierdził , ze donosicielstwo to grzech śmiertelny. Dlatego ten co doniósł na kierowcę jest katolikiem, to będzie się smarzył w piekle.
żaden (10 marca 2021 12:10)
Sami Kapusie w tym Wałbrzychu...
jebacpis (10 marca 2021 10:58)
Cytuję użytkownika: Dwa oblicza
To że palił papierosa w autobusie podczas jazdy to mandat.Dobrze że nie palił AMFY jak w Warszawie u pseudo prezydenta Trzaskowskiego tego od CZAJKI .
"amfy" się nie pali kretynie to raz, a dwa jak tam 70 milionów od pisowskiego s*******na ?
jędruś (10 marca 2021 10:55)
Zadowolony jesteś kapusiu? Nie miałeś odwagi zwrócić osobiście uwagi, tylko po tajniacku podpierdalać?
LOL (10 marca 2021 9:17)
Już był ten news, jakieś trzy tygodnie temu.
;D (10 marca 2021 7:27)
Cytuję użytkownika: Nienapoważnie
Cytuję użytkownika: 11
U kierowcy który jeździ 11 do Ronala i Mando zdarza się to notorycznie.
Chciałam złożyć skargę, właśnie chyba na tego kierowcę. Ów kierowca notorycznie będąc na pętli, nie czeka w autobusie by rozpocząć kurs, a idzie w krzaki oddać mocz lub stolec. Bulwersuje mnie jego postawa, muszę na jego powrót czekać przed autobusem, a mogłam bym usiąść, tak muszę stać, poza tym zanieczyszcza on środowisko!!!
A wiesz co? Na poważnie: nie podoba mi się zachowanie tego pana, ale bądźmy sprawiedliwi! Pokaż mi miejsce, gdzie może on załatwić swoje fizjologiczne, czyli niezależne od niego, PODSTAWOWE potrzeby organizmu. Na trasie linii 11. Czy w Poniatowie ma takie miejsce? A może na drugim końcu linii- w Kozicach? Otóż nie ma NIGDZIE! To co? Ma w pampersie jeździć? Czy sikać w fotel? Wyobraź sobie, że kierowcy tirów sikają do butelek i wyrzucają je na pobocza! To jest jakieś zdziczenie. Czyja to wina?
Drajwer (9 marca 2021 23:47)
Nie podoba się to zapierdalac z buta komuchy
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

papieros  |   kierowca  |   zdkium  |   incydent  |   psazerowie  |  

Schwytany po 11 latach ukrywania się

O krok od tragedii. Autokar z dziećmi wjechał do rowu

Piaskowa Góra: Samochód wypadł z drogi

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij