Menu

Wybuch na Nowym Mieście. Jedna osoba poparzona

Doszło do wybuchu przy Placu Wincentego Pola na Nowym Mieście. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu jest straż pożarna.

 

Wybuch na Nowym Mieście. Jedna osoba poparzona

Po przyjeździe straży pożarnej, okazało się, że pożarem objęta jest piwnica. Przed budynkiem znajdował się mężczyzna z poparzonymi dłońmi i twarzą. Mężczyzna był przytomny.

 

- Mężczyzna poinformował, że ktoś włamał mu się do piwnicy. Podczas spawania krat w oknie nastąpił wybuch i piwnica zajęła się ogniem. Mężczyzna próbował gasić pożar i wtedy się poparzył.  - mówi Robert Strojny z wałbrzyskiej straży pożarnej. 
 
Nie doszło do wybuchu gazu. Na miejscu jest pogotowie gazowe, które nie stwierdziło nieszczelności instalacji. Mogło dojść do wybuchu składowanych w piwnicy materiałów. Świadkowie mówią o benzynie. W tej chwili trwa oddymianie. Później strażacy będą ustalali przyczyny zdarzenia. 
 
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Hahaha (10 marca 2021 1:21)
Wybuchła butla zacieru na gazie.
Iwona (9 marca 2021 22:32)
Nie było żadnego wybuchu. Skąd taka informacja? Świadkowie, mówiący o benzynie, niech zajmą się swoimi sprawami, a nie sieją dezinformacji.

Dodaj komentarz

wybuch  |   straz  |   pozarna  |   nowe  |   miasto  |  

Postęp prac w remontowanej willi dr Issmera

Odkrycie na Starym Zdroju. Przedwojenne skrzynie, walizki, książki,...

Ewakuacja 400 osób ze szkoły w Kamiennej Górze

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij