Dzień Kobiet w Głuszycy
Koncertem zespółu JA-RE-DA wraz z niespodzianką w wykonaniu męskiej części Głuszyckiej Grupy Teatralnej „Po Godzinach” świętowano już w niedzielę 7 marca w głuszyckim Centrum Kultury-MBP. 
Nastrojowe, znane i lubiane przeboje wykonali dla publiczności głuszyczanie- Jadwiga i Daniel Klameccy. W trakcie koncertu oglądający relację mieli możliwość przesyłania życzeń, które były odczytywane przez prowadzącego wydarzenie Roberta Delegiewicz. Na koniec wiele radości wywołał kabaretowy występ panów z Głuszyckiej Grupy Teatralnej „Po godzinach” w składzie: Mirosław Żołopa, Grzegorz Milczarek, Artur Gołda i Robert Delegiewicz. 
 
Moc najserdeczniejszych życzeń wszystkim Paniom przekazał w imieniu głuszyckich władz samorządowych Burmistrz Głuszycy Roman Głód. Do życzeń dołączyła się także dyrektor CK-MBP Sabina Jelewska, która przekazała podziękowania dla pracowników instytucji oraz wszystkich osób wspierających organizację głuszyckiego Dnia Kobiet. 
 
Wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet życzymy jeszcze raz dużo zdrowia, wiosny w sercu, wielu radosnych chwil oraz poczucia spełnienia w wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych i rodzinnych.opr. adm
foto: UM Głuszyca
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno