Menu

Dewastacja na Podzamczu: Nikt nic nie widział i nie słyszał

Ktoś zdewastował śmietniki na tzw. alejkach na Podzamczu. Sprawca użył jakiegoś ciężkiego przedmiotu. Musiał być duży hałas, ale nikt nic nie widział i nie słyszał. Również Straż Miejska, której kamery nie sięgają w to miejsce. Strażnicy próbują dowiedzieć się, kto to zrobił. 
Dewastacja na Podzamczu: Nikt nic nie widział i nie słyszał
6 śmietników zostało uszkodzonych. Na jednym z nich widać dziury po czymś, co wygląda jak łom. Kilka zostało rozbitych i rozrzuconych po terenie. 
 
Straż miejska ma wgląd do dwóch kamer w pobliżu. Pierwsza znajduje się na bloku przy Alei Jana Pawła II, a druga na parkingu przy ulicy Fortecznej. Żadna z kamer „nie widzi” trasy, na której doszło do zdarzenia. Operator może zobaczyć jedynie obraz z wejścia do alejek. 
 
 
 
Jeśli macie informację, o tym, kto mógł zniszczyć śmietniki, dajcie znać w komentarzach albo poinformujcie strażników.
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ada (17 marca 2021 22:16)
Wczoraj wieczorem około 18 godziny pod szkołą nr 21 na Podzamczu zgromadziła się spora grupa pijanej młodzieży. Krzyczeli, tłukli szkło. Może to ktoś z tej gromady. Chyba przy szkole jest monitoring.
pati (17 marca 2021 12:03)
do zbulwersowany.zapomniałeś dodać że w wydziale komunikacji też siedzi oddżwierny(na)SM
Zbulwersowany (17 marca 2021 9:05)
Wiem ale nie powiem.Strażnicy zamiast grzać dupska w starej złomiarni " pilnują staruszków podczas szczepienia" mają pilnować porządku w mieście, czego od 30 lat, niestety nie robią.Należy im za to uwalić 10% pensji.
Figa (17 marca 2021 8:46)
Cytuję użytkownika: Racjonalizator
Straż Miejska zamiast w nocy spać powinna patrolować takie rejony wtedy byłby porządek.W końcu są od pilnowania ładu i porząku publicznego. Po to między innymi płacimy podatki.
Słuszna uwaga.W dzień spacerują parami,uskuteczniajac pogaduszki.Pani strażniczka przechadza sie codziennie po ulicach miasta.Ma taka posturę i wygląd ,że ktoś tupnal by ,to ucieka gdzie pieprz rośnie.Ta instytucja ,to wydawanie pieniędzy w błoto.Dobrxe ,że mają nie bylejakie samochody ,dobry komfort jazdy i zwiedzanie okolicy.Monitorimg obsługuje kilka osób,dobra praca za niemałe pieniądze!
PL (17 marca 2021 6:45)
Stanowczo gdyby sie udało odnaleźć sprawcę trzeba wykorzystać tyle energii do składania palet w jakimś zakładzie karnym ,niestety znając polskie sądy .....pełne łaski i wyrozumiałości .....przy akompaniamencie obrońców praw człowieka .....skończy się kara która nie zniechęci do kolejnych fajnych zabaw .......
Saper (17 marca 2021 1:55)
Zaminować teren i uzbrajać w nocy.
Saper (17 marca 2021 1:55)
Zaminować teren i uzbrajać w nocy.
Waldek z okolic kwadratu (17 marca 2021 1:32)
Cytuję użytkownika: (*****)
Cytuję użytkownika: Grześ
Jednak zdecydowana większość piszących to [pisowskie debile.
Skąd wiesz ze to pisowskie debile POpaprańcu obsmarkany,większość w tym mieście to POpaprańcy i komuniści. Nic dodać nic ująć.
PISowskie , czy POwskie = 1 _!_ !!! Głupota to rozróżniać partyjność w tej kwestii , to i to To ZŁO ... Nie ma dobrych....
ŚRU (17 marca 2021 1:26)
Cytuję użytkownika: Racjonalizator
Straż Miejska zamiast w nocy spać powinna patrolować takie rejony wtedy byłby porządek.W końcu są od pilnowania ładu i porząku publicznego. Po to między innymi płacimy podatki.
Serio ? Straż "miejska" od dłuższego czasu c**ja robi, to po pierwsze , a drugie to serio ktoś ma takie siły i sobie siedzi w zimnie na ławce chleje , a później rozku***a śmietniki .? To nie to , nie tędy droga , wariaty...
Jak (16 marca 2021 22:41)
Cytuję użytkownika: Grześ
Jednak zdecydowana większość piszących to [pisowskie debile.
Tak już mają od urodzenia, takie geny chłopów pańszczyźnianych. Dziwić się nie należy skoro darmowo dotuje PiS ich co miesięczne chlanie. Taki klimat, taki kraj.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

smietniki  |   dewastacja  |   straz  |   miejska  |   kamery  |  

Bilet okresowy kupisz w aplikacji

Straż Miejska uratowała młodego koziołka

Biedaszyby: Ponad 800 kontroli. 5,5 tys zł mandatów w 2023 roku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij