Menu

Podzamcze: Będą podnosić balustrady

W jednym z  podzamczańskich bloków balustrady są za niskie. Zagraża to bezpieczeństwu mieszkańców.  Spółdzielnia Mieszkaniowa Podzamcze zamierza je podnieść.

Podzamcze: Będą podnosić balustrady
Zgodnie z warunkami technicznymi  wysokość balustrad na tarasach nie powinna być mniejsza niż 1,1 m, mierząc od poziomu posadzki do poręczy, przy czym dla budynków jednorodzinnych dopuszcza się 0,9 m. W przypadku balustrad ażurowych nie należy stosować prześwitów mniejszych niż 12 cm.
 
- Mamy bardzo ważną rzecz- Na budynku Kasztelańska 2-4 balustrady na balkonach są za niskie. Musimy je wymienić. Po przeglądach i ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców – musimy te balustrady podnieść. Będziemy na tych pracach się koncentrować. - mówi prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze, Tadeusz Choczaj. 
 
 
red
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

# (20 marca 2021 11:45)
Cytuję użytkownika: Radziu
Pandemia w pełni a tu facet będzie wymieniał wodomierze. To jakaś pomyłka chyba. A do spółdzielni trzeba się umawiać. Nie wpuszczam nikogo nikt mnie nie zmusi żeby w czasie takiego zachowania kiedy kraj jest zamykany wpuszcać kogoś kto szedł przez kolejne klatki.
A może masz coś do ukrycia
Radziu (20 marca 2021 1:04)
Pandemia w pełni a tu facet będzie wymieniał wodomierze. To jakaś pomyłka chyba. A do spółdzielni trzeba się umawiać. Nie wpuszczam nikogo nikt mnie nie zmusi żeby w czasie takiego zachowania kiedy kraj jest zamykany wpuszcać kogoś kto szedł przez kolejne klatki.
marek (19 marca 2021 17:10)
myślę, że najwyższy czas wymienić prezesa spółdzielni i jego dziadków kolesi
wałbrzyszanin (19 marca 2021 17:07)
Cytuję użytkownika: refleks prezesa
Balustrady 32 lata takie były i nagle są za niskie.
Bareja, mam nadzieję że SM to zrobi z pensji ludzi którzy do tej pory podpisywali przeglądy uznając że jest ok!!!
Global (19 marca 2021 0:04)
A może zrobić balkony tam gdzie ich nie ma
Astro (18 marca 2021 20:30)
Wystarczy dokręcić chromowane poręcze do już istniejących balustrad z firmy zaprzyjaźnionej z "ratuszem" wykonującej wałbrzyskie barierki.
Ert (18 marca 2021 19:54)
Taki fajny temat nie za ciekawy
Radio Erewań. (18 marca 2021 19:48)
Będą podnosili ale, nie niskie balustrady ,tylko czynsze i opłaty za śmieci i za ścieki.
Podzamcze (18 marca 2021 13:26)
Cytuję użytkownika: egon
Fajny temat, interesujący.
Pewnie kolesie nie mają robót!Trzeba im zorganizować pracę!
;D (18 marca 2021 13:12)
"Podzamcze: Będą podnosić balustrady" - A co - pospadały im?!?
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

blok  |   naprawa  |   balustrada  |   kasztelanska  |   smp  |   spoldzielnia  |  

Blokady rolnicze na trasie Świdnica - Wrocław

Kolejne protesty rolników w regionie - będą blokady na DK 35

Protesty rolników - utrudnienia na drogach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij