Nowa zimowa atrakcja na Dzikowcu
Gmina Boguszów-Gorce otrzymała dofinansowanie na realizację kolejnej inwestycji na Dzikowcu, która przyczyni się do jego popularności wśród turystów i szczególnie ucieszy najmłodszych. Tym razem otrzymane środki zostaną przeznaczone na budowę zimowego placu zabaw na terenie Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego „Góra Dzikowiec”.
 
 
Co kryje się pod nazwą zimowego placu zabaw? Przedsięwzięcie to obejmuje montaż przenośnika narciarskiego w formie antypoślizgowej taśmy o długości 100m, która bezpiecznie przetransportuje dzieci uczące się jazdy na nartach do wyznaczonego miejsca zjazdu. Trasa zjazdu zostanie wyznaczona poprzez odpowiednie wyprofilowanie pokrywy śnieżnej. Projekt obejmuje także zamontowanie nowego ogrodzenia oraz tyczek.
Planowany termin zakończenia projektu to listopad 2017 r. Całkowita wartość utworzenia zimowego placu zabaw to 300 tys. zł, z czego prawie 191 tys. stanowi kwota dofinansowania.

Na zdjęciu plac zabaw dla najmłodszych przy Ośrodku Sportowo-Rekreacyjnym "Góra Dzikowiec".

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

opr. kat
foto: użyczone

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno