Menu

Harcówka w remoncie

Wałbrzyskie schronisko w Parku Sobieskiego przygotowuje się na letni sezon turystyczny. Wszyscy mają nadzieję, że pandemia odpuści a miejsce to znów tętnić będzie życiem. Kompleksowy remont trwa właśnie wewnątrz obiektu.

Harcówka w remoncie

Od stycznia ubiegłego roku dzierżawcą schroniska PTTK Harcówka jest firma Mountain Spirit, która szybko po objęciu opieką obiektu, przystąpiła do jego remontu. Dotychczas udało się między innymi położyć nowy dach, docieplić ściany zewnętrzne i wymienić instalacje wewnątrz budynku. Teraz przyszedł czas na remont wnętrz. Docelowo obiekt po długiej przerwie ma pełnić znów fukcje noclegową z 30 miejscami dla turystów i gastronomiczną.

 

 

 

plr

foto: PTTK Harcówka

rdakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Fliper (19 marca 2021 23:36)
Nawet widok na morze tam nie pomoże i żaden remont jak jedzenie będzie tam tak paskudne i drogie a piwo chrzczone. A frytki najlepiej zamawiać na początku sezonu-póki olej w miarę świeży.
;D (19 marca 2021 13:43)
Gruba robota jest! Ale widać, że wykonanie w technologiach nie tylko przedwojennych, ale i mocno budżetowych będzie naprawdę sporym wyzwaniem, jeśli idzie o dostosowanie do współczesnych przepisów budowlanych. Mam z Harcówką związane miłe wspomnienia, uciesze się, jak już będzie działać. Napewno wpadnę! Natomiast właścicielom polecam wykonanie dokładnej dokumentacji fotograficznej całego remontu, a potem nawet wydrukowanie jej w formie albumu. Będzie znakomitym "czekadełkiem" dla gości!

Dodaj komentarz

MZB remontuje kominy... zimą. A mieszkańcy marzną

Jest zimno, a nie mogą palić, bo jest remont kominów

''Filmowa'' kamienica na Pankiewicza do remontu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij