Menu

Sprawcy dewastacji na Podzamczu wciąż nieuchwytni

Wciąż poszukiwani są sprawcy dewastacji na Podzamczu. Przypomnijmy, że ktoś zniszczył śmietniki na alejkach przy ulicy Palisadowej. Kamery straży miejskiej nie obejmują tego terenu i jak nas poinformowano, ciężko będzie ustalić sprawców. Sprawy wzięła w swoje ręce Spółdzielnia Mieszkaniowa. 

Sprawcy dewastacji na Podzamczu wciąż nieuchwytni
Sprawca użył jakiegoś ciężkiego przedmiotu. Na jednym z śmietników widać dziury po jakimś narzędziu.  Musiał być duży hałas, ale nikt nic nie widział i nie słyszał. Również Straż Miejska, której kamery nie sięgają w to miejsce. 6 śmietników zostało uszkodzonych.  Kilka zostało rozbitych i rozrzuconych po terenie.  
 
Straż miejska ma wgląd do dwóch kamer w pobliżu. Pierwsza znajduje się na bloku przy Alei Jana Pawła II, a druga na parkingu przy ulicy Fortecznej. Żadna z kamer „nie widzi” trasy, na której doszło do zdarzenia. Operator może zobaczyć jedynie obraz z wejścia do alejek.  
 
Straż Miejska zgłosiła dewastację Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze. Aktualnie teren jest sprzątany. 
 
- W tej chwili demontujemy te śmietniki i zabezpieczamy. Zniszczono nam to. Na tę chwilę tyle mogę powiedzieć – mówi prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze, Tadeusz Choczaj.
 
 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
 

Komentarze

Joker (25 marca 2021 2:55)
Gówniarze zbieraja sie codzinnie przeciez to zadna tajemnica dla mieszkańców i służb nikt ich za rece nie złapał ,ale niby kto moze być taki mądry ? ZNALEŹLI SOBIE MIEJSCE DO CHLANIA A STRAZY MIEJSKIEJ BRAK.
Goz (25 marca 2021 1:43)
Jąkała mowił "Róbta co chceta" to pisłuchał(li) i w nocy to robi(ą).
Hahahahaj (25 marca 2021 1:40)
Cytuję użytkownika: vdfd
jak znajdziecie to kara śmierci zwolnić Nowaka, gawłowskiego, Piniora, Grocki
Gdyby głupota była nielegalna to już byś siedział za kratkami.
Trener (25 marca 2021 1:37)
To wina straży miejskiej bo nie upilnowała.Obciążyć straż miejską kosztami naprawy skoro nie potrafili upilnować.Nadmienię tylko że w Szczawnie Zdr.przed posterunkiem straży miejskiej jakiś człowiek spalił w biały dzień radiowóz strażników miasta Szczawno.
Nooo (25 marca 2021 0:30)
to jest koszmar. Na nieodśnieżonych, niezabezpieczonych ulicach, chodnikach można /tak!/ połamać kończyny, poobijać się dotkliwie - ale furda... To co cieć winien pilnować, wzgl. "jakiś ADM", teraz jest bez znaczenia. Kopiujwkleje znaleźli "LochNess".
MZ (24 marca 2021 22:14)
Cytuję użytkownika: Ertu
Albo te patusy bezdomne co siedzą na ławeczkach w dzień między wjazdem do kościoła a apteką albo kolejne patole z którymi nic "srasz-miejska" i policja nie robi, chlejące i palące zielsko na terenie szkoły 21 i 26 późnymi popołudniami i wieczorami. Ilości śmieci i potłuczonego szkła świadczą o mnogości tych zdarzeń.
oj tam palota... nudzi sie dzieciakom.. szkoły nie ma, ciepło sie robi, nosi ich... wiecej kowida , zamkniętych szkół i rekreacji... wszystkim na zdrowie na pewno wyjdzie
Ertu (24 marca 2021 20:05)
Albo te patusy bezdomne co siedzą na ławeczkach w dzień między wjazdem do kościoła a apteką albo kolejne patole z którymi nic "srasz-miejska" i policja nie robi, chlejące i palące zielsko na terenie szkoły 21 i 26 późnymi popołudniami i wieczorami. Ilości śmieci i potłuczonego szkła świadczą o mnogości tych zdarzeń.
vdfd (24 marca 2021 20:01)
jak znajdziecie to kara śmierci zwolnić Nowaka, gawłowskiego, Piniora, Grocki
Rumcajs (24 marca 2021 18:02)
Szukajcie dalej

Dodaj komentarz

dewastacja  |   smietniki sprawcy  |   zniszczenia  |   podzamcze  |  

Niebezpiecznie w pawilonie handlowym na Podzamczu

Wyzywali go, więc się zemścił. Teraz grozi mu 5 lat odsiadki

Przyjechali do domowej awantury, a znaleźli narkotyki

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij