Świdnica doceniła swoich sportowców

Świdniccy sportowcy, trenerzy oraz działacze otrzymali nagrody Prezydenta Miasta Świdnicy za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2020 rok. 

Nagrody  indywidualne dla zawodnika w wysokości po 500 zł: 
 
Marcin Markiewicz - triathlon
Stanisław Romanik - judo
Karolina Kohutiak - boks
Malwina Kulig - akrobatyka sportowa
Jan Socha - akrobatyka sportowa
Julia Krasoń - piłka siatkowa
Tomasz Wojas - taniec standardowy i towarzyski
Anna Wojas - taniec standardowy i towarzyski
Mikołaj Lis - tenis ziemny
Hubert Konstanty - piłka nożna
Zuzanna Olejniczak - kolarstwo
Jakub Musialik - kolarstwo
Hubert Barcik - piłka ręczna
Maciej Markowski - piłka ręczna
Aleksander Kuprin - piłka ręczna
Łukasz Szporko - piłka ręczna
Piotr Florczak -  pływanie
Adam Chodyniecki - speedcubing
Marek Zieliński - akrobatyka sportowa
Damian Bober - akrobatyka sportowa
Filip Makowski - akrobatyka sportowa
Kamil Musiał - akrobatyka sportowa
Piotr Sułek – kolarstwo
Wiktoria Lulek - boks
 
nagrody zespołowe - upominek rzeczowy: 
 
a) w wysokości 1400 zł  dla drużyny młodziczek MKS Polonia Świdnica, obecnie MKS Volley Świdnica w składzie:
 
Natalia Kardasz
Nina Jasiecka 
Martyna Pitek 
Julia Huzar;
Kinga Fąfara
Martyna Zielińska 
Małgorzata Byczek
Wiktoria Wiraszka
Matylda Kozak
Amelia Pieszczoch
Julia Krasoń
Martyna Gaik
Maria Marczuk
Oliwia Smok
 
 b) wysokości 2 300 zł dla drużyny seniorów MKS Polonia – Stal Świdnica w składzie:
 
Bartłomiej Kot
Kacper Koziarz
Bartosz Doliński
Edil De Souza Barros
Jakub Białas
Łukasz Kot
Andrii Kozachenko 
Patryk Paszkowski 
Patryk Salamon
Marcos Pauli Baumgarten
Sebastian Białasik 
Grzegorz Borowy
Wojciech Sowa  
Kacper Stachurski 
Kamil Szczygieł
Wojciech Szuba 
Jakub Filipczak  
Szymon Tragarz 
Robert Myrta
Dorian Krakowski 
Damian Wajda  
Sławomir Orzech
Damian Chajewski
 
c)  w wysokości 2 240 zł dla drużyny trampkarzy MKS Polonia – Stal Świdnica  w składzie:
 
Mateusz Choromański 
Oskar Cybruch 
Jakub Janas 
Jakub Holband
Eryk Korab
Jakub Król
Franciszek Nowak 
Patryk Paliński 
Jakub Safian
Alan Sauter 
Alex Kindel 
Maciej Stańczak 
Patryk Taratuta 
Wiktor Wiecheć
Piotr Widła 
Dawid Matyszczyk
Igor Malinowski 
Hubert Lipiński 
Szymon Zaczyński
Hubert Pawlik   
Karol Wiatrowski   
Aleksander Jarosz 
Kacper Sztabiński 
Adrian Bereś
Marek Jurczak   
Bartosz Dudzic 
Igor Zawiła 
Jakub Kula.
 
nagrody dla trenera prowadzącego szkolenie w wysokości  po 600 zł: 
 
Bartłomiej Zamęcki - judo
Piotr Treczyński - boks
Monika Krawczyk – Rudnicka - akrobatyka sportowa
Anna Kozieł - akrobatyka sportowa
Michał Tomiałowicz - piłka siatkowa
Piotr Krygier - piłka nożna
Wiesław Iwanio - piłka ręczna
Piotr Pas - akrobatyka sportowa
Angelika Prześlica - akrobatyka sportowa
Mariusz Kuc - boks
 
nagrody za całokształt dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w wysokości po 500 zł:
 
Tomasz Bohuszewicz - taekwondo
Marita Cudejko - boks
Adam Wierzbicki - piłka nożna
Maria Omańska - amatorska piłka siatkowa kobiet i mężczyzn
 
opr.plr
foto: pixabay
redakcja@walbrzych24.com
 
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno