Menu

Ponad 31 tysięcy zachorowań

W porannej rozmowie w RMF FM minister zdrowia Adam Niedzielski przekazał, że dzisiejsza liczba zachorowań powinna wynieść ponad 31 tysięcy nowych przypadków. To wprawdzie mniej niż wczorajszy rekord ale o ponad 5 tysięcy więcej niż w minioną sobotę, co pokazuje, że pandemia nadal się rozpędza. Minister nie wyklucza możliwości wprowadzenia godziny policyjnej w Wielkanoc.

Ponad 31 tysięcy zachorowań
- Jeżeli patrzymy na liczbę zachorowań, to liczba jest naprawdę duża. Staramy zapewnić się wydolność opieki zdrowotnej - powiedział gość Krzysztofa Ziemca w RMF FM, minister zdrowia Adam Niedzielski. Jak dodał, dziś odnotowano 31 tys. 757 nowych zakażeń koronawirusem. To o 5 tys. więcej niż było tydzień temu.
 
- Stan jest krytyczny. (...) Myślę, że wszyscy powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że to nie jest czas na to, aby myśleć o tym, żeby omijać obostrzenia - stwierdził minister.
 
- Bierzemy pod uwagę wszystkie scenariusze. Mamy bardzo trudną sytuację na Śląsku. Przygotowujemy plan relokacji pacjentów do tych regionów, gdzie dostępne są szpitalne łóżka - mówił Niedzielski.
 
- Jeżeli w najbliższym czasie dojdzie do przesilenia, to będziemy musieli rozważyć takie scenariusze - powiedział Niedzielski zapytany o możliwość wprowadzenia godziny policyjnej w trakcie świąt Wielkanocnych.
 
 
Więcej szczegółowych danych dotyczących pandemii poznamy tradycyjnie po godzinie 10:30.
 
opr.plr
źródło: Onet.pl
foto: Kancelaria Premiera
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Każdy ma virusa (27 marca 2021 21:16)
Cytuję użytkownika: Asia
Obyś nie zachorował... tego Ci życzę, uwierz wiem co mówię
Uwierz mi. Ja miałem. Nie było tragedii. Śmierć jest dla wybrańców. A stary jestem bardzo.
Virus to sciema (27 marca 2021 21:14)
Chorych jest lub byli kilkakrotnie więcej. Bezobjawiwo przeszło wielu. Sam miałem. Jakby angina.potem badanie z ciekawości i ..przeciwciała we krwi po covidzie. TO ma być choroba?! Czarna ospa. Dżuma. Cholera. TO jest choroba . Covid śmiertelny jest dla wybrancow
Nienawidzę karakana (27 marca 2021 14:43)
żydy precz!
jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek (27 marca 2021 14:26)
rząd do dymisji porażka teraz wszyscy na msze uzdrowi nas hahahahaha
Fliper (27 marca 2021 12:08)
Pandemia strachu w natarciu. Biedni zaszczepieni telewizją i psychicznie zgwałceni nawet we własnych autach często nawet sami jeżdzą w kagańcach aby coś przez nawiewy nie wleciało i nie zabiło ich na miejscu.
Księgowy (27 marca 2021 9:59)
Cytuję użytkownika: Asia
Obyś nie zachorował... tego Ci życzę, uwierz wiem co mówię
Nie życzę sobie twoich zyczen.Skoro macica kobiet jest kobiet to moje zdrowito moja sprawa.
Niedzielski na szubienicę (27 marca 2021 9:52)
Trzeba było nie przepychać 5G bez żadnych badań, k***wska kanalio!
Macias (27 marca 2021 9:47)
Cytuję użytkownika: Asia
Obyś nie zachorował... tego Ci życzę, uwierz wiem co mówię
Najszybciej "zachorujesz" po toskycznej szczepionce https://www.youtube.com/watch?v=1GhwL4aribU
Asia (27 marca 2021 9:39)
Obyś nie zachorował... tego Ci życzę, uwierz wiem co mówię
Księgowy (27 marca 2021 9:37)
Gebels stanu plandemijnego i jego porcja codziennych klamstw.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Polska  |   koronawirus  |   covid-19  |   sars cov-2  |   zachorowania  |   niedzielski  |   minister zdrowia  |  

Neonówka - nowy program Tradycje Polskie, 24 listopada w Wałbrzychu

Zwłoki mężczyzny odnalezione na byłym basenie na Rusinowej

Posprzątali Niedźwiadki (FOTO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij