Plaga pijanych kierowców - rekordzista miał ponad 3 promile

Rekordzista miał ponad 3 promile - w ciągu weekendu wałbrzyscy policjanci zatrzymali aż 9 pijanych kierowców. Pijana 30-latka (ponad 2 promila) wjechała w słup. 

W sobotę około godziny 21:00 policjanci na ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu zatrzymali do kontroli 37-letniego kierowcę - alkomat pokazał 0,37 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił prawo jazdy. 

Prawo jazdy stracił również zatrzymany na ul. NIepodległości około godz. 23:00, 32-letni wałbrzyszanin - kierowca miał 0,85 promila alkoholu w organizmie.

W Boguszowie-Gorcach w ręce mundurowych wpadł na ul. Kościuszki 29-letni boguszowianin. Badanie wykazało u kierującego rowerem 1,37 promila alkoholu w organizmie.

Blisko 2,33 promila wydmuchała mieszkanka powiatu świdnickiego zatrzymana przed północą na ul. 11 Listopada w Wałbrzychu. Kobieta wjechała swoim autem w latarnię. 30-latce również prawo jazdy.
 
Niedziela to kolejni zatrzymani - przed godziną 10:00 policjanci na ul. 1 Maja w Wałbrzychu kontrolowali 29-latka z powiatu kamiennogórskiego. Mężczyzna miał blisko 0,3 promila alkoholu w organizmie.

Po godzinie 11:30 w ręce policjantów z Boguszowa-Gorc wpadł kompletnie pijany 54-latek. Mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego ledwo trzymał się na nogach, a miał 3,16 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali  mu prawo jazdy, a samochód  trafił na parking strzeżony.

W tym samym czasie w Wałbrzychu patrol prewencji zatrzymał 54-letniego mieszkańca naszego miasta - wynik badania to blisko 0,5 promila alkoholu w organizmie. 
 
Dzisiaj po północy w ręce drogówki wpadł pijany rowerzysta. Do kontroli doszło na ul. Armii Krajowej w Wałbrzychu. Mężczyzna miał 1,34 promila alkoholu w organizmie.

Tuż przed godziną 5:00 na ul. Wysockiego w Wałbrzychu zatrzymano 47-letniego kierowcę - mężczyzna "wydmuchał" 0,29 promila alkoholu. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy.
 
opr. adm
foto: ilustracyjne / KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno