WOK pyta - jaka powinna być kultura?

Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza do dyskusji na temat oferty kulturalnej skierowanej do mieszkańców dzielnic Piaskowa Góra i Rusinowa. Projekt Czas na Was finansowany jest przez Narodowe Centrum Kultury.

Narodowe Centrum Kultury sfinansuje działania kulturalne w Wałbrzychu. Wałbrzyski Ośrodek Kultury z programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021 otrzymał grant na działania w dwóch dzielnicach: Piaskowej Górze i Rusinowej.
 
Z tej okazji zapraszamy mieszkańców do rozmowy o ofercie kulturalnej w tych dzielnicach -  jaka powinna być, ale przede wszystkim, jak ją razem tworzyć. Jest to zaproszenie do wspólnego działania - dzięki środkom przyznanym przez Narodowe Centrum Kultury będziemy mogli sfinansować najciekawsze pomysły mieszkańców na wydarzenia kulturalne. Jesteśmy pewni, że wśród mieszkańców naszego miasta nie brakuje osób, które chętnie podzielą się z innymi swoją pasją i talentem. Zanim to się stanie, chcemy się wspólnie zastanowić, jakie powinny one być.
 
Zadbaliśmy o to, aby zapewnić mieszkańcom obu dzielnic różne możliwości wypowiedzenia się: wkrótce zaprosimy zainteresowane osoby na spacery badawcze i warsztaty, a przez całą wiosnę można dodatkowo przesłać swoje uwagi przez formularz online, który znajduje się pod tym linkiem.
 
opr.plr
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno