Czterech zatrzymanych z narkotykami

Wałbrzyscy policjanci tylko podczas dwóch dni kolejne cztery osoby zatrzymali za posiadanie amfetaminy lub marihuany. W trakcie jednej z interwencji w ręce funkcjonariuszy wpadł poszukiwany dwoma listami gończymi za tego typu przestępstwa 41-latek.

28 marca po północy na ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu funkcjonariusze prewencji pierwszego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy, którym kierował 18-latek. W trakcie wykonywanych czynności policjanci znaleźli przy młodym wałbrzyszaninie marihuanę. Jako że istniało uzasadnione podejrzenie, że mężczyzna kierował pojazdem pod wpływem tych środków odurzających, mundurowi zlecili w placówce medycznej pobranie od 18-latka krwi do badań laboratoryjnych.
 
Tego samego dnia, ale o godzinie 19:30, patrol prewencji drugiego komisariatu legitymował przy ul. Długiej w Wałbrzychu 26-latka. Mężczyzna ten posiadał przy sobie amfetaminę.
 
 
W poniedziałek tuż po północy w ręce funkcjonariuszy prewencji Komisariatu Policji I w Wałbrzychu wpadł natomiast 41-letni wałbrzyszanin. W trakcie czynności mundurowi znaleźli u mieszkańca naszego miasta amfetaminę. Policjanci ustalili, że podejrzany jest poszukiwany dwoma listami gończymi za popełnione wcześniej przestępstwa narkotykowe, dlatego też ostatecznie przewieźli go do aresztu śledczego, skąd zostanie przetransportowany do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe półtora roku.
 
W poniedziałek przed godziną 8:00 inni policjanci z drugiego komisariatu znaleźli przy 27-latku amfetaminę. Do zdarzenia doszło przy ul. 11 Listopada w Wałbrzychu.
 
Teraz czterem zatrzymanym mężczyznom za posiadanie środków psychotropowych lub odurzających może grozić kara pozbawienia wolności do lat 3. O losie podejrzanych zadecyduje sąd.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno