Menu

Ile samochodów zarejestrowanych jest w Wałbrzychu ?

Dzięwięć  samochodów elektrycznych zarejestrowanych jest w Wałbrzychu (w tym jeden ciężarowy),, siedem zarejestrowanych zostało w minionym roku. Liczba wszystkich zarejestrowanych pojazdów sięga blisko 50 tysięcy.

 

Ile samochodów zarejestrowanych jest w Wałbrzychu ?

Dokładnie 48 259  pojazdów jest zerejestrowanych w Wałbrzychu - to stan na koniec 2020 roku - podaje wałbrzyski Urząd Miasta. W mieście zarejestrowanych jest osiem  samochodów elektrycznych, siedem z nich zostało zarejestrowanych w minionym roku.  Warto zauważyć, że  w zestawieniu pojawiły się... dwa elektryczne motocykle i sześć elektrycznych motorowerów. 


 

adm
foto: ilustracyjne
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Walbrzych (5 kwietnia 2021 23:41)
Przyjedziesz i ci zajumaja nawet prad z aku tak jak mi benzyne z baku.
Moherowy Pisior (4 kwietnia 2021 6:55)
Cytuję użytkownika: wybuch afery
Wybucha afera na strefie, pracowniczy mobbing, jakieś lewe dotację. Zamieszani w aferę są ludzie z PiSu. Nagle dziwnym zbiegiem okoliczności PiS likwiduje sąd. W ponad stu tysięcznym mieście, które jest po Wrocławiu największym miastem w regionie.
Po co w Wałbrzychu jak jest w Świdnicy, stolicy piastowskiego księstwa.
inż. A. Partacz (4 kwietnia 2021 6:53)
To żadna nowość. Wózków akumulatorowych nie widzieliście?
Lordi (3 kwietnia 2021 17:40)
Elektryki dla modnych przygłupów- radioaktywna bateria, prąd i tak i tak z węgla. Szkoda modnisiów, kij im w dupę- tak samo jak szczepionkistom.
Heniek (2 kwietnia 2021 14:26)
Drobna stłuczka i auto na złom.Nikt baterii nie naprawia.Do tego są łatwopalne, potrafią wybuchnąć i są toksyczne.Wspolczuję naiwnym nabywcom.
Kaja (2 kwietnia 2021 13:01)
Cytuję użytkownika: pepe
Niestety, taki elektryczny samochód jest tylko podobieństwem do tradycyjnych pojazdów. Nadaje się tylko do podjazdu na zakupy, a cena tych elektryków jest około 10 razy za wysoka.
Otóż to. Kompletnie nieopłacalne i drogie w eksploatacji. Tankowanie to też problem. A weź pojedź tym nad morze. Stanie w korku,prąd się skończy i? Dymaj z wiaderkiem na stację paliw po 5 kilo prądu ????
pepe (2 kwietnia 2021 12:34)
Niestety, taki elektryczny samochód jest tylko podobieństwem do tradycyjnych pojazdów. Nadaje się tylko do podjazdu na zakupy, a cena tych elektryków jest około 10 razy za wysoka.
TakaPrawda (2 kwietnia 2021 11:03)
Dopiero jak zbudują u nas elektrownie atomowe a prąd stanieje do 10gr za 1kWh (a europie są państwa gdzie prąd jest jeszcze tańszy) to zacznę myśleć o ekologii, bo jak na razie to prąd jest z węgla (żadnej w tym ekologii) i jest najdroższy w europie dzięki naszemu rządowi. Do tego zasięg samochodów elektrycznych i czas ładowania i dostępność ładowarek - porażka.
wybuch afery (2 kwietnia 2021 10:50)
Wybucha afera na strefie, pracowniczy mobbing, jakieś lewe dotację. Zamieszani w aferę są ludzie z PiSu. Nagle dziwnym zbiegiem okoliczności PiS likwiduje sąd. W ponad stu tysięcznym mieście, które jest po Wrocławiu największym miastem w regionie.
Spalinowóz (2 kwietnia 2021 9:40)
Proszę mnie nie namawiać na elektryczny samochód bo ja się boję prądu! Takie namawianie i sugestie budzą we mnie stres i mogą doprowadzić mnie do nerwicy i bezsenności oraz obrażają moje poglądy ;) STOP elektrycznym samochodom.
Więcej komentarzy

Dodaj komentarz

Karnety na mecze Górnika w sprzedaży od piątku

Obwodnica Wałbrzycha: To już końcówka prac

Droga przez mękę - jedziemy ul. 1 Maja

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij