Problemy z systemem. Duże opóźnienia w Punkcie Szczepień

Dziś znacząco wydłużają się kolejki w Punkcie Szczepień w Starej Kopalni. Niektórzy zapisani na zabieg pacjenci mogą oczekiwać nawet do 3 godzin na swoją kolej. Powodem zatoru jest problem z systemem informatycznym.

Osoby, które miały na dziś wyznaczony termin szczepienia nie wyjadą ze Starej Kopalni z dobrymi doświadczeniami. Choć w ostatnich dniach wszystko przebiegało sprawnie, dziś pojawił się poważny problem z systemem informatycznym, który drastycznie spowalnia cały proces otrzymania szczepionki.

 

- Dzisiaj z powodu niestabilności systemu e-rejestracja MZ zmagamy się  od rana z przestojami w punkcie szczepień w Starej Kopalni. System informatyczny działa skandalicznie wolno, pacjenci muszą czekać na swoją kolej z 3- godzinnym opóźnieniem. Prosimy zachować dystans, słuchać poleceń Straży Miejskiej, postępować zgodnie ze wskazówkami wolontariuszy. Robimy wszystko, aby jak najszybciej Państwa zaszczepić - apeluje Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej.

 

Wałbrzych jest drugim po Wrocławiu najszybciej szczepiącym ośrodkiem na Dolnym Śląsku. Niestety tu również zdarzają się problemy spowodowane różnymi czynnikami. Niedawno około 160 osobom w ostatniej chwili przełożono termin szczepienia z powodu braku dostawy preparatu firmy Moderna.

 

plr

foto: TV Wałbrzych

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno