Mała plantacja na parapecie

Dzielnicowi z Głuszycy zabezpieczyli w jednym z mieszkań kilka doniczek z krzewami konopi indyjskich oraz ukryte w książkach wysuszone już liście tej rośliny. Funkcjonariusze znaleźli również niewielkie ilości marihuany i zatrzymali 35-letniego mieszkańca Lubina.

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Głuszycy udali się do jednego z mieszkań przy ul. Grunwaldzkiej, gdzie w pokoju na parapetach ujawnili łącznie sześć doniczek z kilkudziesięciocentymetrowymi krzewami konopi indyjskich. W jednym z pokoi w książkach ukryte były również wysuszone liście konopi indyjskich oraz środki odurzające w postaci marihuany.
 
 
Przeprowadzone przez funkcjonariuszy działania operacyjne doprowadziły do zatrzymania 35-letniego lokatora mieszkania. Mężczyzna przyznał się do nielegalnej hodowli oraz posiadania narkotyków i złożył wyjaśnienia. Mieszkaniec Lubina stanie teraz przed sądem. Za uprawę konopi indyjskich oraz posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. Mężczyzna objęty został dozorem policyjnym.
 
opr.plr
foto: KMP w Wałbrzychu
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno