Ciągnęła psa za samochodem - ruszyła zbiórka na leczenie psa

Prawdopodobnie dziś usłyszy zarzuty znęcania się nad zwierzętami. 59-letnia mieszkanka podświdnickich Wir, przywiązała psa do samochodu i ciągneła go po drodze. Tłumaczyła, ze pies uciekł i chciała go doprowadzić do domu.  Ruszyła zbiórka pieniędzy na leczenie psa. 


 

59-letnia Teresa M jest sołtysem podświdnickiej wsi Wiry. Kobieta miała przywiązać psa do haka holowniczego samochodu i ciągnać go po drodzę - później przywiązała psa do budy. 

O bestialskim traktowaniu psa policję poinformowali świadkowie. Prawdopdobnie dzis kobieta usłyszy zarzuty znęcania się nad psem. Sprawę nagłośniła Fundacja Mam Pomysł na swojej stronie internetowej. W asyście Policji zabieramy psa do przychodni Centrum Zdrowia Małych Zwierząt (...) opiero w przychodni widać w pełni obrażenia. Rany, otarcia – łapy, pysk, tułów… Na zdjęciach to niestety nie wszystko … Ten wpis pozostanie najbardziej wyważonym, na jaki mogliśmy się zdobyć w tej sytuacji. Targają nami skrajne emocje. - czytamy na stronie fundacji.

Pies został przyjęty do schroniska i pozostaje wyłącznie na utrzymaniu Fundacji Mam Pomysł. Ruszyła zbiórka pieniędzy na leczenie i utrzymanie psa. Udało się już zebrać 4,6 tysiąca złotych. DORZUĆ SIĘ - KLIKNIJ TUTAJ


adm
foto: Fundacja Mam Pomysł
redakcja@walbrzych24.com


 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno