Menu

Bruno Kokot z deblowym tytułem TennisEurope U16

Gra w singlu nie poszła do końca po myśli młodego zawodnika z KT Szczawno-Zdrój ale w parze z kolegą z Bułgarii pokazali prawdziwą klasę, wygrywając turniej TennisEurope U16

Bruno Kokot z deblowym tytułem TennisEurope U16

W zmaganiach cyklu TennisEurope U16 w Serbii wystąpił Bruno Kokot KT Szczawno Zdrój. W zmaganiach singlowych Bruno przebrnął przez zacięte eliminacje lecz w turnieju głównym uległ reprezentantowi gospodarzy Lazarovi Dimitrjevicovi. Bruno nie złożył broni i grając w parze z Bułgarem Pavlem Marinovem triumfował w całej imprezie. W turnieju startował również Dawid Lewandowski KT Szczawno Zdrój lecz już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Tudora Vukomanovica.

 

 

opr.plr

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jarosław Tokarski (9 kwietnia 2021 22:25)
Nie chcę nic mówić, ale Kokot to po czesku kutas. Gratulacje Bruno!

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   tenis  |   sport  |   szczawno-zdrój  |   KT Szczawno  |  

Siatkarska sobota na Hali Wałbrzyskich Mistrzów

Polska - Meksyk na Mistrzostwach Świata. Kto wygra mecz?

Koszykarska Barbórka

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij