Zaprojektuj kulturę z WOK. Rozmowy o ofercie kulturalnej

Wałbrzyski Ośrodek Kultury chce spotkać się z osobami, które działają aktywnie na terenie dzielnic: Piaskowa Góra i Rusinowa. Będą to spotkania online.

- Powiemy o planowanym konkursie na inicjatywy lokalne, zapytamy, kogo i w jaki sposób warto zaangażować w działania kulturalne.  - informuje WOK
 
Spotkanie będzie miało formułę online i odbędzie się na platformie ZOOM. Osoby, które wyrażą chęć udziału, otrzymają link dostępu w dniu poprzedzającym spotkanie. 
 
Na spotkanie dotyczące dzielnicy Piaskowa Góra WOK zaprasza we wtorek 13 kwietnia o godzinie 18:00. Na spotkanie dotyczące dzielnicy Rusinowa w środę 14 kwietnia o godzinie 18:00. 
 
Zgłaszać można się wysyłając maila: joanna@wok.walbrzych.pl -  WOK prosi o  podanie imienia i nazwiska, nr telefonu do siebie oraz dzielnicę. 
 
Przypominamy również o możliwości wypełnienia ankiety, która pomoże w diagnozie działań kulturalnych w obu dzielnicach Wałbrzycha 
 
Formularz online znajdziesz tutaj
 
Działania finansuje Narodowe Centrum Kultury. Wałbrzyski Ośrodek Kultury z programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2021 otrzymał grant w łącznej wysokości 30 tys. zł. 
 
red
foto: WTV
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno