Menu

W tunelu pod Małym Wołowcem (FOTO)

Tunel pod Małym Wołowcem - jak zawsze robi wielkie wrażenie. Tradycyjnie w niedzielę na wycieczke wybrał się nasz czytelnik Pan Grzegorz, który przeszedł tunelem do Jedliny, skąd wrócił pociągiem do Wałbrzycha. Zobaczcie zdjęcia.  

W tunelu pod Małym Wołowcem (FOTO)

 

 

 

adm
foto: czytelnik - Pan Grzegorz
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

ula234 (10 lipca 2021 19:46)
Wszyscy tylko lament i nic więcej a co drugi to mądrzejszy .Zróbcie coś sami a potem komentujcie
Dav303 (13 kwietnia 2021 21:54)
Ta otynkowana elewacja przypomina bramy szaletu a nie stary poniemiecki tunel!!! Gdzie konserwator zabytków??? Czy to artykuł z 1. kwietnia???
inż. A. Partacz (12 kwietnia 2021 14:49)
Zniszczyli zabytek. Kto zezwolił na otynkowanie i szkaradne pomalowanie portalu tunelu?
grafik (12 kwietnia 2021 12:37)
Przesadziliście z kompresją tych zdjęć, artefakty blokowe aż gwałcą moje oczy.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Wołowiec  |   tunel  |   tunel pod Wołowcem  |  

Free Blues Band/ Koncert w A'PROPOS

Czterech kibiców Górnika zatrzymanych

Zmiana organizacji ruchu- zamknięty fragment ul. Chrobrego (MAPA)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij