Menu

Skate Park na Topolowej nie działa od ponad roku

Co z wałbrzyskim Skate Parkiem przy ul. Topolowej ? Obiekt stoi od ponad roku pusty i nie zanosi się, by wkrótce ktoś mógł z niego skorzystać.
 
Skate Park na Topolowej nie działa od ponad roku
Obiekt zamknięto wraz z rozpoczęciem się pandemii. Od tamtej pory jest zamknięty na cztery spusty. Skate Parkiem nie zarządza już Aqua Zdrój. Przejęła go Gmina Wałbrzych. Jak nas poinformowano – W sytuacji pademicznej, nie ma możliwości, by funkcjonował. Były też próby znalezienia kogoś, kto przejmie obiekt komercyjnie. 
 
Przypomnijmy, że korzystanie z wałbrzyskiego skateparku nie było tanie. Był to jeden z najdroższych obiektów w Polsce. Ceny były wyższe niż w Warszawie
 
Przeczytasz o tym więcej tutaj 
 
 
Obiekt cieszył się dużym zainteresowaniem, bo w najbliższej okolicy nie znajdziemy zadaszonego miejsca do uprawiania sportów ekstremalnych.
 
Jakiś czas temu w sieci pojawiła się tez petycja, o utworzenie kolejnego obiektu, tym razem otwartego. Do tej pory podpisało ją 842 osoby.  Znajduje się ona tutaj
 
red
foto: ilustracyjne/fb Skate Park Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

teraz na podzamczu (13 kwietnia 2021 20:09)
teraz na podzamczuteraz na podzamczuteraz na podzamczu teraz na podzamczu jest do c**ja największa dzielnica miastateraz na podzamczu jest do c**ja największa dzielnica miastateraz na podzamczu jest do c**ja największa dzielnica miasta
jest pandemia (13 kwietnia 2021 17:12)
Cytuję użytkownika: Sołżenicyn
Cytuję użytkownika: teraz na podzamczu
teraz na podzamczu jest do c**ja największa dzielnica miasta
Kultura żydokomuny nie obchodzi. A mogłyby być co tydzień koncerty hiphopowe jak były do niedawna. Był też rock i punk w wielu knajpach w mieście. Żydokomuna nienawidzi muzyki- niszczy ona ich programowanie.
pandemiapandemiapandemiapandemiapandemiapandemiapandemiapandemiapandemia
Sołżenicyn (12 kwietnia 2021 22:55)
Cytuję użytkownika: teraz na podzamczu
teraz na podzamczu jest do c**ja największa dzielnica miasta
Kultura żydokomuny nie obchodzi. A mogłyby być co tydzień koncerty hiphopowe jak były do niedawna. Był też rock i punk w wielu knajpach w mieście. Żydokomuna nienawidzi muzyki- niszczy ona ich programowanie.
teraz na podzamczu (12 kwietnia 2021 22:34)
teraz na podzamczu jest do c**ja największa dzielnica miasta
Tytus (12 kwietnia 2021 20:31)
Nie ma i nie było żadnej pandemii, ale dobra.
Plastikowy Romek (12 kwietnia 2021 20:05)
Jak cesarz chciał skateparkiem niwelować długi miasta, to pozostaje teraz ten s.park po prostu wyburzyć, bo straty przynosi jak złomiarnia.

Dodaj komentarz

skatepark  |   covid  |   topolowa  |   walbrzych  |   rolki  |   sport  |   extreme  |   bilety  |   hiphop  |  

Udawał, że kupuje ziemniaki. Złapała go ochrona

Wałbrzyski skarb: Jest pomysł na ''drzwi do Waldenburga''

Wałbrzyskie pięściarki, jak bracia Kliczko. Nie walczyły, bo...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij