Menu

Gość Dnia - Michał Broda

- Wojewoda dolnośląski podjął polityczną decyzję, ratując burmistrza Marka Fedoruka przed blamażem - twierdzi odwoływany przewodniczący Rady Miejskiej Szczawna-Zdroju, Michał Broda.

Gość Dnia - Michał Broda

Komentarze

Tom (14 kwietnia 2021 18:12)
Po prostu NIEUDACZNIK I KARIEROWICZ Z Bożej łaski.
Dziękuję dobranoc (13 kwietnia 2021 21:07)
Cytuję użytkownika: Andrzej
Panie Michale, nie może się pan poddawać. W najbliższym czasie będzie w Szczawnie punkt szczepień, bo burmustrz zazdrości Wałbrzychowi i już się lansuje z PiSowcami. Musimy patrzeć im na ręce. Jeszcze będzie pięknie, jeszcze będzie normalnie.
Nie ma i nie było zadnej pandemii. Każdy punkt szczepień jest nielegalny i ludobójczy. Art 163 KK, Art 39 Konst. RP
jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek (13 kwietnia 2021 19:46)
jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek jebac pis i wyznawców bosaka oraz godek jebac pisorów
Andrzej (13 kwietnia 2021 17:23)
Panie Michale, nie może się pan poddawać. W najbliższym czasie będzie w Szczawnie punkt szczepień, bo burmustrz zazdrości Wałbrzychowi i już się lansuje z PiSowcami. Musimy patrzeć im na ręce. Jeszcze będzie pięknie, jeszcze będzie normalnie.

Dodaj komentarz

michał broda  |   marek fedoruk  |   rada miejska  |   szczawno-zdrój  |   odwołanie  |   przewodniczący  |  

''Obrotowe znaki'' - prokuratura wszczęsła śledztwo

''Obrotowe znaki'' w Szczawnie Zdroju w prokuraturze

Kłótnie na sesji rady Miasta Szczawna Zdroju

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij