Rozwiązał konflikt... cegłą

Pokłócił się z sąsiadem -zemścił się wybijając mu szyby w oknie. Dziś o tym jak to zemsta może doprowadzić do... więzienia. 
 

25-letni wałbrzyszanin skonfliktowany był z sąsiadem. Konflikt postanowił rozwiązać siłowo, mężczyzna  rzucił cegłówką i rozbił szyby w oknie sąsiada. Straty pokrzywdzony oszacował na 1300 zł.  Do zarzenia doszło przy ul. Andersa w Wałbrzychu.

-  Okazało się, że podejrzany dokonał dewastacji, gdyż był skonfliktowany z innymi lokatorami budynku. W trakcie policyjnej interwencji 25-latek próbował ukryć się w pomieszczeniu piwnicznym, ale ostatecznie został przez funkcjonariuszy prewencji zatrzymany. - informuje podkom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. 
 
Młody wałbrzyszanin był pijany - trafił do pilicyjnej izby zatrzymań. ,Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut zniszczenia mienia, mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa. Grozi mu do 5 lat więzienia. 


To nie pierwszy przypadek, gdy zemsta może zaprowadzić do więzienia. Za kratki trafi 41-latek, który zemścił się na byłej żonie i przebił w jej aucie 4 opony. Mężczyźnie grozi za to (znieszczenie mienia) do 5 lat więzienia. Mężczyzna trafi za kraty, bo jak się okazało, był poszukiwany  przez Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze do odbycia kary więzienia.
 

Na koniec jeszcze nerwowa 40-latkaz Boguszowa Gorc, która też może trafić do więzienia. Kobieta podeszła do dwóch mężczyzn i chciała włączyć się do rozmowy. Była pijana, mężczyźni nie chcieli z nią rozmawiać.  40-latka zdenerwowała się i w odwecie zniszczyła samochód jednego z mężczyzn. 


adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno