Wałbrzych: spore ilości narkotyków, zatrzymano trzy osoby
Trzy osoby zatrzymane, zabezpieczono ponad 1300 porcji handlowych amfetaminy - to efekt działań wałbrzyskiej policji. 


 
 
 
 
W piątek około godziny 21:30 policjanci zauważyli dwie osoby idące ulicą Niepodległości w Wałbrzychu. W pewnym momencie, na widok radiowozu, kobieta odrzuciła zawiniątko, które miała przy sobie. Jak sie okazało, 27-latka probowała pozbyć sie niewielkiej ilości amfetaminy.


-  Wraz z podejrzaną szedł 30-latek, u którego w mieszkaniu mundurowi znaleźli również amfetamine i marihuanę. Można było wykonać łącznie blisko 350 porcji handlowych tych narkotyków. Do sprawy zatrzymany została jednak kolejna osoba, to 26-latek, który przebywał w lokalu zajmowanym przez 30-latka. Okazało się, że to on był właścicielem marihuany - informuje podkom. Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji. 

 
Następnego dnia podczas przeszukania piwnicy należącej do 30-latka,  funkcjonariusze zabezpieczyli kolejne narkotyki. Mężczyzna ukrywał tam blisko 1000 porcji handlowych amfetaminy.
 
Wszyscy podejrzani staną teraz przed sądem. 26-latkowi i 27-latce grozi do 3 lat więzienia. Za posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych 30-latek może natomiast spędzić za kratami więzienia aż 10 lat. 30-latek trafił na dwa miesiące do aresztu .adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno