Znęcał się nad matką i dziadkiem
Szarpał, bił, kopał i wyrywał włosy - policjanci zatrzymai 29-latka, który znęcał się nad rodziną. Mężczyzna trafił do aresztu.
Dramat rozegrał się, gdy 29-letni mieszkaniec gminy Kamienna Góra wyszedł z więzienia. Pijany mężczyzna awanturował się, popychał matkę i dziadka, szarpał ich, bił, kopał,  wyrywał włosy i zastraszał. 

W niedzielę w godzinach porannych policjanci otrzymali zgłoszene w związku ze znęcaniem się 29-latka nad rodziną. Przybyły na miejsce patrol zastał 29 – letniego mężczyznę, jego matkę oraz dziadka.

- Kobieta była roztrzęsiona i zapłakana, natomiast 87 letni mężczyzna przerażony. Policjanci szybko ustalili, że 29 – latek stosował przemoc fizyczną, jak i psychiczną zarówno w stosunku do swojej 54 - letniej matki jak i dziadka. W związku z czym zatrzymali mężczyznę do wyjaśnienia i wytrzeźwienia. - informuje asp. Paulina Basta z kamiennogórskiej policji. 
 
Mężczyzna usłyszał zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad matką i dziadkiem. Jak informuje policja, 29-latek przyznał się do zarzutów w całości.  Na wniosek policji i prokuratury, sąd zdecydował, że mężczyzna trafi na 3 miesiące do aresztu. 

adm
foto: KMP Kamienna Gora
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno