Żłobek w Boguszowie-Gorcach już działa. Są wolne miejsca

W Boguszowie-Gorcach powstał nowy żłobek. Można już do niego zapisywać dzieci. Zostało kilka wolnych miejsc

Żłobek  Miejski nr 1 mieści się w Boguszowie-Gorcach przy ul. Waryńskiego 10. Łącznie dysponuje 43 miejscami, ale docelowo będzie gotowy na przyjęcie 72 dzieci. 
 
Aby uzyskać więcej szczegółów lub dokonać zgłoszenia, napisz na adres e-mail: zlobek.boguszow@gmail.com lub zadzwoń pod numer telefonu 530 275 747. 
 
 Żłobek powstał w części budynku dawnej szkoły gimnazjalnej zaadoptowanej dzięki dofinansowaniu otrzymanemu w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 pn. „Maluch+” 2020 w wysokości 1 419 000 zł. D
 
 
W ramach prac powstały kuchnia, pomieszczenia do obróbki jedzenia, szatnia, sala zabaw oraz pomieszczenia do leżakowania. 
 
 Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przyznało miastu dofinansowanie w wysokości 918 720,00 zł na kolejny etap adaptacji części budynku byłego Gimnazjum nr 1 na Żłobek Miejski.
 
Obecnie trwają przygotowania do procedury przetargowej oraz aktualizowany jest harmonogram rzeczowo-finansowy. Docelowo żłobek będzie dysponował 72 miejscami w tym: 43 utworzonymi dzięki dofinansowaniu w ramach „MALUCH+” 2020 oraz 29 w ramach „MALUCH+” 2021.
 
info i foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno