Menu

Ekospacer w Głuszycy

Z okazji Dnia Ziemi zorganizowało na terenie Dolnego Śląska dziewięć Ekospacerów. Mieszkańcy posprzątali śmieci.

Ekospacer w Głuszycy
Spacery odbyły się w  Głuszycy, Kątach Wrocławskich, Złotoryi, Lwówku Śląskim, Świdnicy, Oławie, Jeleniej Górze, Międzygórzu i Bystrzycy Górnej.
 
W powiecie wałbrzyskim zbierano śmieci wokół urokliwego miejsca zwanego głuszyckimi "Kamykami" (jezioro wśród kamieniołomów).
 
Zebraliśmy 32 worki śmieci (w tym 8 ze szkłem), 2 śmieci wielkogabarytowe i 1 oponę od ciągnika. W około dwugodzinnym eokspacerze wzięło udział ok 20 osób z Wałbrzycha, Boguszowa-Gorc, Jedliny-Zdroju, Szczawna-Zdroju, Mieroszowa, Starych Bogaczowic i oczywiście Głuszycy. - mówią organizatorzy
 
 
 
 
foto: użyczone
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

gluszyca  |   kamyki  |   spacer  |  

Turniej Pływacki w Głuszycy (WYNIKI)

Gdzie wybrać się na odkryty basen?

Filmowe podsumowanie Rajdu Kamyki (VIDEO)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij