Menu

Football Amerykański: Minersi przegrali u siebie z Armią Poznań

Miners Krause Wałbrzych musiało uznać przewagę przeciwnika. Wałbrzyska drużyna Footballu Amerykańskiego przegrała u siebie z Armią Poznań w pierwszym meczu sezonu. Mecz zakończył się wynikiem 36:6

 

Football Amerykański: Minersi przegrali u siebie z Armią Poznań

 

 

 

red

foto: P.Mistrzak

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

P R A W D A (25 kwietnia 2021 23:42)
Cytuję użytkownika: Marta
Jaki gówniany sport! :D
Święte słowa! Dodatkowo beznadziejna drużyna!
Marta (25 kwietnia 2021 20:14)
Jaki gówniany sport! :D

Dodaj komentarz

miners  |   fotball  |   krause  |   minersi  |   poznan  |   lfa  |   plfa  |   sport  |  

Zabytkowe meble wróciły do Książa

Minersi Wicemistrzami Polski

Historyczne zwycięstwo Miners Wałbrzych. Awansowali do finału

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij