W końcu będzie remont ul. Burczykowskich

Wypływające z szamba fekalia zniszczyły nawierzchnię ulicy Burczykowskich. Zarząd Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu wyjaśnia sprawę i planuje remont w maju. 

Do wycieku doszło w rejonie przepompowni gazu. Informowali nas o tym wielokrotnie mieszkańcy. 
 
- Mieszkam na ulicy Burczykowskich na której od roku wybija szambo i ulica płyną ludzkie fekalia. Problem jest regularnie zgłaszany do straży miejskiej oraz eko patrolu. Wszystko od roku kończy się oględzinami. Tymczasem smród  jest nie do zniesienia. Cała rodzina musiała się odrobaczać ponieważ najprawdopodobniej nasz pies przyniósł coś na łapach. Sanepid nie odbiera telefonu...  informowali nas w lutym czytelnicy. 
 
Jak informuje ZDKiUM – Zarządca nieruchomości otrzymał natychmiastowe polecenie usunięcia nieczystości. Na chwilę obecną, problem już nie występuje. 
 
ZDKiUM zamierza wyremontować ulicę, ale skala przebudowy będzie zależeć od dostępnych środków finansowych. 
 
- W związku z ogromnymi potrzebami remontowymi dróg, sukcesywnie analizujemy możliwości wykonywania remontów różnych ulic na terenie całego miasta. W miarę możliwości staramy się stosownie do potrzeb komunikacyjnych planować i przeprowadzać remonty ulic w każdej dzielnicy Wałbrzycha. - informuje ZDKiUM
 
Najbliższy remont ulicy Burczykowskich zaplanowany jest na maj. 
 
red
foto: archiwum
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno