Ponad 120 wykroczeń drogowych w ciagu 2 dni
Ponad 120 wykroczeń na 150 kontroli, jedna osoba straciła prawo jazdy - to efekt dwudniowej akcji "Prędkość" prowdzonej przez wałbrzyską policję. Nadal jeździmy zbyt szybko. 

 
- W trakcie dwudniowej akcji 29 funkcjonariuszy dokonało 151 kontroli drogowych i ujawniło 126 wykroczeń, które dotyczyły przekroczenia dozwolonej prędkości przez kierujących - informuje podkom. Marcin Świezy z wałbrzyskiej policji. 

Jedna osoba straciła prawo jady za przekroczenie dozwolonej prędkości na obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. W środę około godziny 9:30 kierująca samochodem osobowym - poruszająca się ul. De Gaulle’a w Wałbrzychu - jechała z prędkością 101 km/h, przy ograniczeniu do 50 km/h.
 
Policja przypomina, że każdy kto wsiada za kierownicę odpowiada nie tylko za swoje bezpieczeństwo, ale także za życie i zdrowie innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy, aby jeździć zgodnie z przepisami i stosować się do ograniczeń wynikających z przepisów. Brawura i ryzykowne zachowania mogą doprowadzić do poważnego w skutkach wypadku drogowego.

adm
foto: KMP Wałbrzych
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno