Menu

Kto odwiedził Wałbrzych - artyści na Podzamczu

Himilsbach, Bardini,  Wodecki, Młynarski, Barbara Brylska, Alicja Majewska, Halina Frąckowiak, Anna Seniuk i... wielu, wielu innych artystów odwiedziło Wałbrzych. Nie chcemy jednak psuć Wam zabawy - zobaczcie zdjęcia i dopacujcie je do nazwisk. 

 
Kto odwiedził Wałbrzych - artyści na Podzamczu

Na przestrzeni kilkudziesięciu lat gościliśmy na Podzamczu wielu znakomitych artystów. Prezentowali się podczas występów scenicznych i spotkań z mieszkańcami najawiększego w mieście osiedla. Wśród nich dominowały osobowości ze świata filmu i teatru.

Występowali również kabareciarze i parodyści. Poniżej zdjęcia artystów Poznajecie ?  Pod zdjęciami publikujemy listę nazwisk znanych artystów - pozostaje tylko dopasować nazwisko do zdjęcia. Dobrej zabawy. 

Na fotografiach (nie w kolejności - żeby nie było zbyt łatwo): Roman Kłosowski, Jerzy Zelnik, Janusz Zakrzeński, Barbara Brylska, Damian Damięcki, Krzysztof Cwynar, Stenia Kozłowska, Wojciech Siemion, Włodzimierz Korcz, Alicja Majewska, Zbigniew Wodecki, Halina Frąckowiak, Józef Wiłkomirski, Kazimierz Kowalski, Kabaret Elita: Leszek Niedzielski, Stanisław Szelc, Jerzy Skoczylas oraz Andrzej Waligórski, Wojciech Młynarski, Jan Himilsbach, Bolesław Gromnicki, Anna Seniuk, Obsada filmu „Baryton” kręconego m.in. w Szczawnie Zdroju w 1984 r.: Zbigniew Zapasiewicz, Piotr Fronczewski, Janusz Bylczyński, Igor Śmiałowski, Janusz Zaorski (reżyser), Aleksander Bardini, Marcin Troński, Andrzej Zaorski oraz Adam Wolańczyk.

adm
foto: OSK Podzamcze
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Do redakcji (28 kwietnia 2021 21:01)
A Wiesław Gołas w dawnym domu kultury na Piaskowej, przy Broniewskiego?
Tym (28 kwietnia 2021 20:45)
Byłoby krócej, gdyby wymienić tych, których tu nie było
sdcdsv (28 kwietnia 2021 16:41)
Jacek sztacheta, juzek plaskaty , zenek ścierba gdzie jest same gwiazdy PZPR bracia PO
Ksiegowy (28 kwietnia 2021 16:12)
Jakub Berman,szef UB i kat narodu Polskiego. Chcial stworzyc autonomie zydowska na tych terenach.Zezwolil nawet na izraelskie wojskowe obozy szkoleniowe pod Bolkowem.Wyglosil slynne przemowienie z zasadami organizacji zycia i obsadzania urzedow w Polsce , zasady te sa sprzeczne z polskim interesem narodowym i zostaly przywrocone po 89r przez solidaruchow.
Rumcajs (28 kwietnia 2021 14:07)
Maryla byla w zeszłym miesiącu się szczepić
Mirek (28 kwietnia 2021 13:50)
Tyłu błędów w jednym newsie jeszcze nie było....

Dodaj komentarz

Podzamcze  |   Frączewski  |   Zelnik  |   Seniuk  |   Wałbrzych  |   OSK  |   Himilsbach  |  

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij