Operacja Grodno: Najpiękniejsze Piosenki O Miłości
Zapraszam do obejrzenia koncertu grupy artystycznej Sceny pod Regałem  „Operacja Grodno: Najpiękniejsze Piosenki o Miłości”. Grupa młodych twórców chce pokazać, że nawet w obecnym czasie pandemii, można tworzyć wspaniałe koncerty, można cieszyć się muzyką i walczyć o kulturę.
 
 
Zapraszamy Państwa na pokład naszego, muzycznego okrętu, by udać się w podróż po meandrach cudownych kompozycji o miłości, a tym razem okazja jest jeszcze wspanialsza, gdyż zacumujemy na Zamku Grodno przy Jeziorze Bystrzyckim w gminie Walim!” – zachęcają artyści.
 
Zapraszamy na 2  wspaniałe wieczory koncertowe, które wyemitowane zostaną  6 i 7 maja 2021 r. o godzinie 20:00. Koncerty można obejrzec w mediach społecznościowych - KLIKNIJ TUTAJ

1. Scena pod Regałem
2. Wrocław. Wroclove
3. Visit. Wroclaw
4. Niesamowity Dolny Śląsk
5. Niesamowity Wrocław
6. Dolny Śląsk Travel
7. OKiS Wrocław
8. Zamek Grodno
9. Hotel Maria Antonina
10. Kawiarnia Literatka
 
Wystąpią artyści Sceny pod Regałem oraz goście specjalni.

Soliści:
Paulina Jeżewska, Malwina Kulisiewicz, Ewa Soszyńska, Alicja Konarska, Katarzyna Miednik, Martyna Bellini, Adrianna Górka, Anna Kaltbach, Eliza Mark, Janusz Cedro, Jakub Luboiński, Tomasz Krajewski, Giuseppe Antonacci
 
Zespół kameralny Sceny pod Regałem
Michał Hadasik: fortepian/ prowadzenie koncertu
Malwina Kulisiewicz : skrzypce
Tomek Wilczyński: kontrabas
Tomek Burzyński: Perksuja & cahon
Maciej Czemplik: gitara & banjo
Giuseppe Antonacci : gitara
Luigi Leoni: gitara
Marcel Frąckowiak: wiolonczela & mandolina
Mieszko Służewski: harmonijka & konga
Jakub Luboiński : saksofon
Wsparcie techniczne zapewni Szkoła Muzyki Nowoczesnej z Maciejem Duszyńskim na czele.
 
W repertuarze usłyszymy najpiękniejsze piosenki o miłości z repertuaru takich mistrzów słowa jak Osiecka, Młynarski, Kofta, Przybora, Wasowski, zespół Raz, Dwa Trzy.  Nie zabraknie również wielkich przebojów muzyki rozrywkowej z repertuaru Krzysztofa Krawczyka, Maryli Rodowicz oraz zespołu Skaldowie.
 
Cała inicjatywa jest oddolnym działaniem wielu ludzi na rzecz ratowania sektora kultury, turystyki i gastronomii w regionie. Przygotowanie recitalu opiera się tylko i wyłącznie na mobilizacji, wielkim zaangażowanie i ogromnych chęciach różnych, wspaniałych ludzi, którzy mimo tragicznej sytuacji w swoich branżach, chcą zrobić coś dobrego dla wszystkich Państwa i dla siebie samych.

adm
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno