Menu

Prezydent Szełemej schował się przed hejterami

Facebookowy fanpage prezydenta Wałbrzycha został ukryty. Wszystko przez falę hejtu, jaka wylała się na Romana Szełemeja, w związku z uchwałą dotyczącą obowiązku szczepień przeciw koronawirusowi.  

Prezydent Szełemej schował się przed hejterami

Wałbrzyscy radni w czwartek przegłosowali uchwałę, która wprowadza obowiązek szczepień  przeciwko COVID-19 dla mieszkańców Wałbrzycha . Za  było 22 radnych, przeciwko 3. (czytaj tutaj)

 

Odbiło się to szerokim echem w internecie.  O uchwale piszą ogólnopolskie media, w komentarzach wrze i  toczą się burzliwe dyskusje. Antyszczepionkowcy pojawili się też dziś pod wałbrzyskim ratuszem (czytaj tutaj). 


Rzecznik prezydenta, Edward Szewczak potwierdza, że fanpage Romana Szełemeja został ukryty i zapewnia, że nie został usunięty. Jak twierdzi, wszystko przez falę hejtu jaka wylała się na prezydenta Szełemeja, w związku z uchwałą dotyczącą obowiązku szczepień przeci koronawirusowi. 
 

- Nastapił zmasowany atak hejtu. Pojawili się ludzie, którzy pisali pod każdym postem z ostatnich 3 tygodni. Strona została ukryta. My po prostu poczekamy - mówi rzecznik Urzędu Miejskiego, Edward Szewczak.  Fanpage prawdopodobnie pojawi się ponownie za kilka dni.


Prezydent Szełemej wykorzystawał FB do kontaktu z mieszkańcami, był to jeden z kanałów komunikacji. Zamieszczał na nim  filmy, zdjęcia i relacje z ważnych wydrzeń, remontów dróg, szczepień czy inwestycji w Wałbrzychu.
 

 

 

Czytaj też: 

Nie chcą obowiązkowych szczepień

Obowiązkowe szczepienia na COVID-19 w Wałbrzychu - radni zdecydowali

 

red

foto: ilustracyjne

redakcja@walbrzych24.com

zelemej  |   hejt  |   strona  |  

Prezydent Szełemej: Pani Zalewska i Pani Szydło chciały, żeby...

Prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej zbiera podpisy z radnymi

Prezydent Szełemej: ''Wałbrzych miastem bez korków''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij