Menu

Antyszczepionkowa majówka w Wałbrzychu (VIDEO)

Kilkaset osób przeszło ulicami wałbrzyskiego podzamcza w proteście przeciwko podjętej przez miejskich radnych uchwale dotyczącej obowiązkowego szczepienia przeciwko COVID-19  mieszkańców Wałbrzycha i samym szczepieniom.

Antyszczepionkowa majówka w Wałbrzychu (VIDEO)

„Wyłącz telewizor, włącz myślenie” „Nie bójcie się policji, policja jest na usługach, na usługach przestępców. Nie mamy się co bać”. „Zdejmijcie kagańce”. - to tylko niektóre hasła skandowane przez tłum. 

Dostało się też prezydentowi Wałbrzycha. Niektóre hasła wykrzykiwane przez manifestujących nie nadają się do cytowania. 


Tłum przeszedł ulicami Podzamcza. Namawiano mieszkańców osiedla by wyszli z domów i przyłączyli się do marszu.  Później protestujący udali się przed dom prezydenta Wałbrzcha. Przypomnijmy, 29 kwietnia wałbrzyscy radni zdecydowali o obowiazkowych szczepieniach przeciwko koronawirusowi mieszkańców Wałbrzycha (za było 22 radnych, przeciw 3). 


Czytaj też:
Obowiązkowe szczepienia na COVID-19 w Wałbrzychuadm
foto/video : walbrzych24.com
redakcja@walbrzych24.com

Podzamcze: Fontanna już działa

Najpiękniejsza trasa kolejowa na Dolnym Śląsku?

Wałbrzyski Rap: Tszelu ''Tank Top''

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij