Menu

Wesprzyj leczenie 6-letniego Alanka

6 letni Alan od urodzenia zmaga się z poważną chorobą. Chłopiec urodził się z głęboką hipotrofią (ograniczony wzrost płodu). Teraz potrzebne sa pieniądze na operację. 

 

Wesprzyj leczenie 6-letniego Alanka

Chłopiec od pierwszych dni swojego życia musiał walczyć.  Obecnie ma 6 lat, zdiagnozowane MPD, wzmożone napięcie mięsniowe. Nie siedzi sam, nie chodzi. Dwa razy w tygodniu jest rehabilitowany, ma wsparcie psychologa i logopedy.

 

Trwa zbiórka na operacje jego nóg i rehabilitację. Do tej pory udało się zebrać niecałe 5 tys zł. Potrzebne jest 15 000 zł.  Link znajdziesz tutaj 
 
 
red
foto: zbiórka
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

NIECH RADA MIEJSKA ZALEGALIZUJE DRAGI (6 maja 2021 23:44)
ROMANIE SZEŁEMEJU I RADO MIEJSKA ZALEGALIZUJCIE I ZDEKRYMINALIZUJCIE WSZYSTKIE NARKOTYKI W WAŁBRZYCHU!
Pomozecie (6 maja 2021 20:13)
No i? Kto pomoże? Przynajmniej udostępnijcie jak kasy nie macie. Lub nie chcecie dac...

Dodaj komentarz

zbiorka  |   leczenie  |   alan  |   pomoc  |  

Oddawali krew w Akademii Nauk Stosowanych Angelusa Silesiusa

Roman Szełemej na Ukrainie. Borysław otrzymał od Wałbrzycha agregat...

Głuszycka Strefa Aktywności Gospodarczej. Sposób na przywrócenie...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij