Startują w cyklu zawodów Tennis Europe

Tenisiści ze szczawieńskiego klubu mierzą się z zawodnikami z całej Europy na międzynarodowych turniejach. Za nimi starty Tiranie i Bytomiu, gdzie pokazali bardzo wysoki poziom, choć do pełni szczęścia niewiele zabrakło.

Za nami kolejny tydzień startowy w międzynarodowych turniejach cyklu Tennis Europe. W kategorii do lat 16 w Tiranie w Albani występował Bruno Kokot KT Szczawno Zdrój. Bruno w singlu dotarł do ćwierćfinału natomiast w deblu grając w parze z Matteo De Sanctis z Włoch wystąpił w ścisłym finale gdzie musiał uznać wyższość włoskiej pary Angelina/Verdese.
 
 
Tymczasem w Polsce rozpoczął się letni cykl zawodów Tennis Europe U14. Pierwszy turniej zorganizowano w Bytomiu a KT Szczawno Zdrój reprezentowali Filip Kosiński oraz Jan Kluczyński. Do strefy medalowej dobrnął Filip, który grając w parze z Williamem Reichtmanem-Vinciguerrą dopiero w półfinale musiał uznać wyższość późniejszych triumfatorów całej imprezy pary Czecha Josefa Sedlara oraz Holendra Meesa Rottgeringa. Przed naszymi zawodnikami kolejne zawody tak wysokiej rangi już od poniedziałku.
 
opr.plr
foto: użyczone / KT Szczawno-Zdrój
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno