Menu

Zagrają charytatywnie dla Glorii

Stowarzyszenie Górska Roma ich zespół muzyczny zapraszają na festyn charytatywny, podczas którego zbierane będą fundusze na leczenie 15-letniej Glorii. Impreza odbędzie się 15 maja, czyli w dniu, w którym przestanie obowiązwać nakaz noszenia maseczek na świeżym powietrzu.

Zagrają charytatywnie dla Glorii

15 maja z Stowarzyszenie Górska Roma wraz z CK w Jedlinie Zdroju, organizują Festyn Charytatywny dla bardzo ciężko chorego dziecka, Glorii Siwak. W trakcie wydarzenia prowadzona będzie zbiórka publiczna, wystąpi 6 zespołów, będzie szereg atrakcji dla dzieci w postaci dmuchańców, malowania buziek, przejazdy samochodami terenowymi, szereg ciast, dzięki ludziom dobrej woli.

 

 

Catering zapewni kuchnia polowa 'Poligonu Smaków' słynącego z wojskowej zupy grochowej. Odbędą się licytacje sesji fotograficznej, płyt znanych muzyków z autografami w tym Don Wasyla i Bogdana Trojanka, rękawice bokserskie znanych bokserów, książka Łukasza Kazka również z autografem, obraz jednego z najlepszych akwarelystów świata Miłosza Nosiadka, vouchery fryzjerskie, kosmetyczne i wiele więcej. Cały zysk zostanie przekazany Glorii na leczenie i rehabilitację.

 

 

 

opr.plr

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Ada (8 maja 2021 22:54)
Cytuję użytkownika: Ada
https://zrzutka.pl/h9mrur Znalazłam link do zrzutki na Glorię. Jej, ile cierpi ta dziewczynka :( Może wpłacajmy choć po kilka złotych.
Błąd, to nieaktywna już zbiórka.
Ada (8 maja 2021 22:51)
https://zrzutka.pl/h9mrur Znalazłam link do zrzutki na Glorię. Jej, ile cierpi ta dziewczynka :( Może wpłacajmy choć po kilka złotych.
grazia (8 maja 2021 20:45)
witaj Gloria glowa do gory usmiechnij sie! nie jestes sama rozejzyj sie okolo nas jest duzo ale 15go bedzie wiecej!buziaki kocham cie!jeszcze jedna babcia

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   Jedlina-Zdrój  |   charytatywnie  |   festyn  |   koncert  |   górska roma  |   gloria  |  

Free Blues Band/ Koncert w A'PROPOS

Czterech kibiców Górnika zatrzymanych

Zmiana organizacji ruchu- zamknięty fragment ul. Chrobrego (MAPA)

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij