Zagrają charytatywnie dla Glorii

Stowarzyszenie Górska Roma ich zespół muzyczny zapraszają na festyn charytatywny, podczas którego zbierane będą fundusze na leczenie 15-letniej Glorii. Impreza odbędzie się 15 maja, czyli w dniu, w którym przestanie obowiązwać nakaz noszenia maseczek na świeżym powietrzu.

15 maja z Stowarzyszenie Górska Roma wraz z CK w Jedlinie Zdroju, organizują Festyn Charytatywny dla bardzo ciężko chorego dziecka, Glorii Siwak. W trakcie wydarzenia prowadzona będzie zbiórka publiczna, wystąpi 6 zespołów, będzie szereg atrakcji dla dzieci w postaci dmuchańców, malowania buziek, przejazdy samochodami terenowymi, szereg ciast, dzięki ludziom dobrej woli.

 

 

Catering zapewni kuchnia polowa 'Poligonu Smaków' słynącego z wojskowej zupy grochowej. Odbędą się licytacje sesji fotograficznej, płyt znanych muzyków z autografami w tym Don Wasyla i Bogdana Trojanka, rękawice bokserskie znanych bokserów, książka Łukasza Kazka również z autografem, obraz jednego z najlepszych akwarelystów świata Miłosza Nosiadka, vouchery fryzjerskie, kosmetyczne i wiele więcej. Cały zysk zostanie przekazany Glorii na leczenie i rehabilitację.

 

 

opr.plr

foto: użyczone

redakcja@walbrzych24.com

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno