Menu

BWA żegna wystawę M. Wiśniewskiego

Wałbrzyska Galeria Sztuki BWA serdecznie zaprasza na finisaż wystawy malarstwa Mieczysława Wiśniewskiego, w sobotę 15 maja 2021 r. w godzinach od 18.00 - 20.00, do oddziału WGS BWA w Zamku Książ, ul. Piastów Śląskich 1.

BWA żegna wystawę M. Wiśniewskiego
Wystawa malarstwa Mieczysława Wiśniewskiego gościła w przestrzeniach BWA w Zamku Książ od 15 lutego. Początkowo miała potrwać do 18 marca ale przedłużono ją z z powodu pandemii. Jeszcze przez najbliższy tydzień będzie można ją zobaczyć, zwiedzając Zamek Książ. Finisaż odbedzie się 15 maja w godzinach od 18:00 do 20:00 z podziałem na grupy:
 
I grupa 18.00 - 18.25
II grupa 18.30 - 18.55
III grupa 19.00 - 19.25
IV grupa 19.30 - 19.55.
 
Awizacja na adres:
 
 
sekretariat@bwa.walbrzych.pl, lub pod numerem telefonu: 74 842 43 34.
Liczba miejsc ograniczona!
 
W trosce o Państwa bezpieczeństwo, organizatorzy proszą o zasłanianie w Galerii ust i nosa maseczką oraz o zachowanie dystansu. Jednocześnie informują, że dla gości biorących udział w wydarzeniu, parking przed zamkiem będzie bezpłatny.
 
opr.plr
foto: użyczone / BWA
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Czesio (9 maja 2021 17:58)
Baj baj maszkaro.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   sztuka  |   bwa  |   zamek książ  |   mieczysław wiśniewski  |   wystawa  |   wernisaż  |   malarstwo  |  

Koszykówka: dziś mecz Górnika z Polonią

Dwa foto-wernisaże w Starej Kopalni

Ostatnie prace na obwodnicy

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij