Menu

Blues z Zielonego Miasta

Prezentujemy twórczość młodego wałbrzyskiego zespołu Green City. Tworzą go muzycy, którzy już wcześniej angażowali się w wiele projektów. Z pewnością zobaczymy ich na scenie, gdy tylko powróci możliwość organizowania koncertów.

Blues z Zielonego Miasta
Zespół Green City powstał w kwietniu 2020 roku i zagrał live stream dla wszystkich zamkniętych w domach podczas pierwszego lockdownu. Muzyka i własne teksty, wynikają z doświadczeń i zamiłowań osób tworzących Green City (blues, rock, jazz). Sięgają również do źródeł polskiego bluesa. Ich koncerty to moc i energia.
 
 
Na początku zespół grał w trio:  Piotr Gałek - wokal, gitara akustyczna, Edmund Bogacz - gitary i Jacek "Kiciek" Robaszek - harmonijki. Obecnie zespół tworzą:
 
Piotr Gałek - wokal, gitara akustyczna
Robert Dłużniewki - gitary
Jacek "Kiciek" Robaszek - harmonijki
Paweł Ludwiczak - gitara basowa
Leszek Jasiak - perkusja
 
 
 
W tym sładzie zespół zagrał 17 października koncert w Clubie A'Propos. Po koncercie powstały trzy teledyski - Zapach traw, Emocje i ostatni Piosenka o niczym. Możecie je zobaczyć poniżej:
 
 
 
 
opr.plr
foto: YT/Green City
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Marchew (16 maja 2021 22:04)
Uwaga, komentarze zaczęły znikać.
Lekarz wojskowy (16 maja 2021 13:22)
Wznosząca fala komunizmu unosi wszystkie łodzie hunwejbinów.
Ksiegowy (16 maja 2021 12:33)
Cytuję użytkownika: Patolog
Był już ten artykuł i były komentarze. Dosyć nieprzychylne, bo muzyka gówniana.
Bo co sensownego moze stworzyc ktos liczacy na renty od Szelemeja za lans czerwono- zielonego ladu?
Patolog (16 maja 2021 12:11)
Był już ten artykuł i były komentarze. Dosyć nieprzychylne, bo muzyka gówniana.

Dodaj komentarz

Wałbrzych  |   blues  |   muzyka green city  |   zespół  |   koncerty  |   teledyski  |  

7 wspaniałych koszykarzy Górnika. Zastrzeżone numery koszulek

Prezent na Barbórkę: Górnik wygrywa z Politechniką Opolską

Tak będzie wyglądało Osiedle przy ul. Piasta w Wałbrzychu

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij