Jugowice: Mistrzostwa Polski w Drezynowaniu
Zapraszamy  na  Mistrzostwa Polski  w Drezynowaniu. To już 22 i 23 lipca w Jugowicach.

 
Tradycyjnie mistrzostwa potrwają przez dwa dni. Na nieczynnej stacji PKP w Jugowicach będzie można zobaczyć kilka rodzajów drezyn lekkich, a nawet się nimi przejechać. Każda ma swoją odrębną osobowość - tu nie ma szablonu, pojazdy - drezyniarze budują sami.
 
Zawody już po raz trzeci rozegrane zostaną na dwóch odcinkach. Podstawowy, którego zasady nie zmieniają się od lat, to jazda w parach na drezynie ręcznej.  Zawodnicy mają do pokonania odcinek 2x200m (tam i z powrotem) na jednym  z torów na stacji. Obowiązuje kilka kategorii. Najlepsi z każdej z nich otrzymają nagrody i upominki.

Nie zabraknie też nowego dystansu stawianego za punkt honoru przez uczestników ostatnich edycji. To zawody DLA TWARDZIELI. W tej kategorii może wystartować tylko 20 czteroosobowych drużyn. Zawodnicy mają przed sobą podjazd na stację z wiaduktu w Jugowicach -  górski odcinek liczy 1 100 metrów.  

Zapisy na zawody - w sobotę  22 ;ipca od godziny 10:00, w biurze zawodów.

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

opr kat

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Twój pseudonim:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno