Znęcał się nad matką, groził, że ją zabije
Wymuszał od 60-letniej matki pieniądze na narkotyki,  straszył że ją zabije.  39-latek, który znęcał się psychiczne i fizycznie nad matką trafił już do aresztu. 


 
Wyczerpana psychicznie kobieta, w swoim dramacie który rozgrywał się w czterech ścianach jej mieszkania, wstydziła się wcześniej prosić o pomoc. W końcu zapłakana przyszła do komisariatu policji. 

- Zapłakana poprosiła o ratunek. Twierdziła, iż 39 – letni syn od jakiegoś czasu regularnie znęca się nad nią psychicznie i fizycznie, niepokoi ją po nocach. Budząc, wymusza od niej pieniądze na narkotyki, często też grozi pozbawieniem życia jej lub siebie samego - mówi asp. Paulina Basta z kamiennogórskiej policji. 

Policjanci po wysłuchaniu jej historii, zatrzymali 39 – latka. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie kilku zarzutów - znęcania psychicznego i fizycznego nad matką, ale też wymuszeń rozbójniczych. Jak ustalili policjanci, mężczyzna regularnie grożąc matce, wymuszał od niej pieniądze, za które kupował narkotyki.

- Zarzut posiadania środków psychotropowych (metamfetamina) to kolejny, który przedstawili mężczyźnie kryminalni. 39 – latek przyznał się do wszystkich zarzucanych mu czynów.  - mówi asp. Paulina Basta.

Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

adm
foto: KMP Kamienna Góra
redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno