Menu

Gość Dnia - Grzegorz Macko

- Nie mam problemu z akceptacją obowiązku szczepień przeciwko COVID-19. Rada Miejska Wałbrzycha przekroczyła jednak swoje kompetencje i wojewoda słusznie uchylił uchwałę w tej sprawie. Inaczej mielibyśmy w kraju anarchię. - mówi Grzegorz Macko, wicemarszałek województwa dolnośląskiego.

Gość Dnia - Grzegorz Macko

Komentarze

Księgowy (20 maja 2021 19:15)
Cytuję użytkownika: Aryck Nusbacher
Czy za przekroczenie uprawnień Prezydent dr Szełemej i radni ktörzy złamali Konstytucję pójdą do więzienia? Ile lat pozbawienia wolności im grozi?
Widzę że i obrzezani są niejednomyślni.Co za problem dla was wprowadzić narodowy cenzus szczepien? Np.obrzezani placebo,a Polacy- zastrzyk genetyczny.Mam nadzieję że nie wyważyłem otwartych drzwi.
Aryck Nusbacher (20 maja 2021 18:04)
Czy za przekroczenie uprawnień Prezydent dr Szełemej i radni ktörzy złamali Konstytucję pójdą do więzienia? Ile lat pozbawienia wolności im grozi?
nie te kompetencje (20 maja 2021 17:58)
Wobec tej uchwały o przymusie szczepień Grzegorz Macko, wicemarszałek województwa dolnośląskiego "wchodzi w kalosze" wojewody. To nie jego "działka" , żeby w tej kwestii o czymkolwiek decydować.
Stach (20 maja 2021 17:31)
Panie Marszałku dobrze pan wie, że rząd będzie musiał wprowadzić obowiązek szczepień. Bardzo dobrze. Wrzesień jest blisko. Płaskoziemcy niech zaczynają się bać.
Jacek (20 maja 2021 17:20)
Taki artykuł miejskiej gadzinówki dla pokrzepienia serc, Romana Szełemeja i jego radnikow.

Dodaj komentarz

grzegorz macko  |   dolny śląsk  |   szczepionki  |   wojewoda  |   uchwała  |   szepienia  |   koronawirus  |  

Ponad 100 tys. cudzoziemców pracuje na Dolnym Śląsku

Bombki i stłuczki - wałbrzyskie akcenty plebiscytu Wyborczej

Miękinia - najmłodsze miasto na Dolnym Śląsku

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij