Menu

History Hiking: Niezwykły gość, który zdradził historię swojej rodziny

W kolejnym odcinku History Hiking historia  gościa ze Stanów Zjednoczonych, który zawitał w Jedlinie-Zdroju. Niestety, już nigdy nie zawita w dawnych posiadłościach swojej rodziny.

History Hiking: Niezwykły gość, który zdradził historię swojej rodziny

 

 

 

red

foto: youtube

redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Krystyna (24 maja 2021 14:21)
A to ten pan co na spacerze był w boguszowie, kampanie jednej robil. Powieccie mu że pani dombrowska to klamczucha jest z P.O. juz jej nikt w mieście nie ufa to sciąga znane twarze dla darmowej reklamy a ten pan podobno w telewizji znany gość.
indianin (21 maja 2021 17:24)
Są jakieś historię o czerwonopapych ?
Fadi (21 maja 2021 11:06)
Jego to łatwiej obejść niż przeskoczyć
WITEK (21 maja 2021 6:59)
Panowie sztos!!!! Jak zawsze niezwykle barwnie z wielką pasją przedstawiona historia.

Dodaj komentarz

hiking  |   history  |   gosc  |   jedlina  |  

History Hiking: Niemiecka opuszczona fabryka w Kamiennej Górze

Gość Dnia – Marek Kubala

History Hiking: Wielki skarb i morderstwo

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij