Menu

Przechwycili 58 kilogramów marihuany

2,6 miliona złotych – tyle są warte narkotyki przechwycone  przez funkcjonariuszy Straży Granicznej ze Zgorzelca. 58 kilogramów marihuany funkcjonariusze ujawnili w kabinie kontrolowanego TIR-a. Kierowca trafił na 3 miesiące do aresztu. 

 
 
Przechwycili 58 kilogramów marihuany
Zatrzymany to 46-letni Polak. Jak wynika z relacji kontrolujących go funkcjonariuszy, mężczyzna zachowywał się w nietypowy sposób. Nietypowy był także wygląd wnętrza kabiny kierowcy. Przeczucie jakie mieli funkcjonariusze podczas tej kontroli ich nie zawiodło.
 
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu podczas realizacji kontroli sanitarnych i drogowych w rejonie autostrady A4 wytypowali do kontroli samochód ciężarowy. Jego kierowca 46-letni Polak, jak wynika z relacji kontrolujących go funkcjonariuszy, zachowywał się w nietypowy sposób, nietypowy był także wygląd wnętrza kabiny kierowcy. Przeczucie jakie mieli funkcjonariusze podczas tej kontroli ich nie zawiodło.

- W trakcie drobiazgowego sprawdzenia wnętrza kabiny kierowcy, funkcjonariusze ujawnili 56 worków wypełnionych marihuaną. Narkotyk przewożony był pod tapicerką w specjalnie do tego przygotowanych skrytkach. - mówi mjr Joanna Konieczniak
z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej
 
 

Jak informuje Straz Geaniczna, przejęto 58,3 kilograma marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 2 621 217 zł.
 
46-latek został zatrzymany, usłyszał zarzut wewnątrzwspólnotowego przewozu substancji odurzających. Sąd aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia. adm
foto: Straż Graniczna
redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

AAAAAAAAA (26 maja 2021 10:05)
PDW ziomeczku
Anton (24 maja 2021 0:07)
Szkoda chłopa...
Jacek (23 maja 2021 12:10)
Fiu fiu
mrs (22 maja 2021 20:22)
A to serwis zgorzelec24.com?
Ktoś (22 maja 2021 20:10)
Ja bym sobie za to życie ułożyła xd
Ab (22 maja 2021 12:15)
BRAWO....!!!

Dodaj komentarz

Zgorzelec  |   marihuana  |   narkotyki  |   przechwycili 28 kg narkotyków  |   policja  |   997  |   112  |   straz graniczna  |  

Schował się za suszarką i podawał się za brata

Dziś akcja 'Trzeźwość' na wałbrzyskich drogach

Jedna osoba w szpitalu. Wypadek na Wrocławskiej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij